Kendinizi geliştirmek için 1 yıllığına insanlardan, face, twit. gibi hesaplarınızdan uzak durur muydunuz?

hepimizin hayatında sıkıntıları var ve her şeyi düzeltip, geliştirmek, baştan almak artık aklınıza ne gelirse hepsi için kendinize yönelmeniz lazım. Bunun için internetten yararlanabilirsiniz bilgi edinme amaçlı vs ancak sosyal hesaplardan uzak durur muydunuz? insanlarla bir araya gelirsiniz ancak saatlerce boş sohbetler yapmak yerine bir kaç saat vakit geçirip ayrılır mıydınız?çünkü amacınız kendinize dönmek, kendinizi bulmak olucak. Evet ben bunu yapmayı düşünüyorum bugüne kadar hep ilerlemeye çalıştım ve hataydı çünkü önce ilerlemeye hazır hale gelmeliydim. Sürekli zaman kaybediyorum diyordum ancak o şekilde davranınca zaten her türlü zaman kaybedermişim sonunda bunu anladım. Ve bu yazdığımı gerçekten yapmayı düşünüyorum elimden geldiğince kendimi geliştirmeye çalışıcam ve sürekli dışarı açılmaya çalışmak yerine sınırlı olanları iyi şekilde kullanıcam. Görüşlerinizi yazarsanız teşekkür ederim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• yapabilirsin ve yaparsan çok güzel olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben Hesaplardan Uzak kalırdım Ama teknolojiden uzak kalmam mesela youtbue indexlenmesi için twitter google + feys bağlardım ama kullanmazdım

0|0
    0|0
    • yok sadece hesaplar dahil normal interneti kullanacaksın

• Bizde 501 Hatası Veriyor işte onu anlatmaya çalışıyorum CPU yetmiyor İnternet = Reklam dünyası oldu kullanılırsın Herkez şimdi para derdinde Yine 501 Aldım Bu Sefer Sistem Çökçek Yeter

• Yine ERROR VERİYORUM

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet durdum işler yolunda gitti sonra geri açtım

0|0
    0|0
Yükleniyor...