Burclar hakkında nasıldır acaba?

sizce koç kadını nasıl? tanıdıklarınız nasıl herkes bencıl der bı de sıze sorayım dedım

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• koç kadınları enerjik, yardımsever genel olarak iyi duran insanlar. Yalnız böyle sürekli güçlü görünme, önde olma gibi bir istekleri var. Hoşlarına gidiyor öyle olmak. Ben boğa burcuyum önde olmayı severim ama bunu kendim için yaparım başkaları arasında ön planda olmak için değil. Bu sebeple koç kadınlarının bu tavırları bana epey yabancı.
    Sonra sürekli bir güçlü görünme çabası içindeler. Duygularını çok iyi saklıyorlar bunlar kötü özellikler değil ancak bu kadar kasmaya gerek var mı bence yok. Yeri gelince ben ağlarımda, kendi isteğimler yerin dibine kadar inerimde çünkü bilirim istediğim zaman geri kalkacağımı bu sebeple öyle sürekli güçlü, sorunsuz gibi görünmeye çalışmıyorum bu yüzden o tür davranışlar bana pek normal gelmiyor.
    ama takdir etmeliyimki epey çalışkan, gayretli oluyorlar

1|0
    0|0
    • ;) yok duygu saklama bende yok bende her ortamda aglaybılırım o kadar egom yok

• ego mu başka bir şey mi açıkçası bilemedim çünkü bunu yapanlardan biri yakın arkadaşımdı ve egolu demek biraz kötü geliyor ancak karşılaştıklarım böyle oldu tabi her insan aynı değildir :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Koç burcuyum yükselenimde Aslan. Bütün özelliklerini taşıyorum. Ama bayanı nasıldır bilmiyorum. Yakından tanıdığım bir koç burcu bayan olmadı

0|0
    0|0
    • bende koç :)

• Burçlar hakkında derinlemesine bilgim yok ne yazık ki. Ama fotoğraftan kişilik analizi konusunda iyi olduğumu söylerler sitede de yüzlerce kişiye yaptım zaten. Burç olarakta en iyiler Koç ve Yengeç bence

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...