Sizce ne yapmalıyım? Lütfen açıklamayı sonuna kadar okuyun?

Şimdi bir dört yıl önce bir kuzenimle tanıştım uzaktan tesadüfen. Geçmişi yok yani yeni tanıştım dört yıl oldu ve de ama yaşamlar zevkler herşey farklı onu tanıdım ama araya sürekli bir mesafe koymaya çalışıyorum kızın babası yok geniş bir hayatı var istediginde gidiyo kalıyo gece her yere hesapsız gidiyo bir annesi var oda geniş sevgilisinde kalıyo eski sevgilisini görmeye şehir dışına gidiyo gece nerde kaldı naptı belirsiz gece yolunu kesip sözlü tacizde bulunuyolar. Beraber benle yolda yürürkende sürekli laf atılıyo normalde böyle şeyler yaşamazdım. Her neyse geçiyorum yine ben aileme önem veren bir insanım neden babam çok tutucu çocugumun başına bişey gelmesin okusun adam olsun yolunda annemde öyle başka şeylerle ilgilenmesin kuzenimin geleceğe dair bir hedefi oldugunu sanmıyorum okuyo açıköğretimden ama öyle okumak için nereye varırsam diye ailemde kuzenime uymamı istemiyo fazla arkadaşlarımı çok iyi seçmeye çalışıyolar bende ona uymamam için görüşmemem gerektiğini düşünüyorum son bir senedir görüşmüyodum bir bahaneyle sonra telefonlarını açmadım sonra mesajlarına cevap vermedim derken yolda karşılaştık okulumdan çıkarken :( tesadüf onun tabirince biraz oturalım dedi e hadi oturduk bir iki saat sevgilisinden ayrılması üzerine konuştu anlattı gidicem bırakmıyoda anlatıyo daha ve dahada kötüsü bu kıza hayır denmiyo dersem yanlış anlar arkamdan ne düşünür annesi felan diyorum zaten o ısrarıylada hayır denmez. Sonra yakın zamanda biz tarafından birisinin cenazesi oldu bu karşılaşmada bir gece annemle sizde kalalım ordan da bizi cenaze evine götürüsünüz dedi herzamanki gibi ben de hayır diyemedim arada gelsin görüşelim diyemiyorum neden derseniz hiç görüsmemem daha hayırlı sizce ne yapmalıyım şimdidem xevaplar için teşekürler

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Önce hayır demeyi öğren.. Sonra ona uymak zorunda değilsin. Pasif kalırsan yönetilirsin...

0|0
    0|0
    • normalde istemediğim şeye boyun eğmem ancak bu kıza gelince olmuyo hayır deyince açıklama bekliyo açıklamanın aslı onu terslemek olur neden deyince istemiyorum seni demem gerekir ki bunu da diyemiyorum. yanında pasif kaldığımda doğrudur pasifliğin nedeni onun ve annesinin beni yanlış anlamadan olaydan sıyrılmaya çalışmam ve buda benim hiç bir şey yapmadan gökten yardım beklemem oluyo biraz

En İyi Kız Görüşü

• Zamana burak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Oha denecek bir soru bu be güzelim. Annene söyle o korusun biraz da seni ondan. Konuşurken zorunluluktan konuş ama yaptığını yapmaya devam et. Ayrıca kesin çözüm için onunla konuş. Anlat.

0|0
    0|0
  • Görüşme

0|0
    0|0
Yükleniyor...