Küçük hayalleri olan insanların büyük şeylere kavuşma olasılığı var mıdır?

Memur olayım, evim iki çocuğum olsun, mutlu olayım vs gibi küçük ve sıradan hayalleri olanların büyük şeylere sahip olduğuna şahit oldunuz mu hiç? Buradan hareketle, başarının sırrı hayal kurmaktan geçiyor diyebilir miyiz?

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çok göreceli bir kavramdır. Kimin hayali kime göre küçüktr ya da büyüktr? Hayal etmek iyidir ama hayaline yürüdüğün adımlar attığın sürece iyidr aksi takdirde hayallerin arasında kaybolup ya da düşlerinin altında ezilebilirsin. Bence büyük hayalleri gerçekleştirebilenler, bulundukları koşulları realist bir şekilde değerlendirip doğru adımlar atarak hedefe koydukları hayalleri gerçekleştirenlerdir. Ayrıca birinin biçok kişinin gıpta ettiği bir duruma kavuşması içinde illa onun hayalini kurup hedeflemesi gerektiğinide , yaşadıklarımı göz önüne aldığımda, düşünmüyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden olmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ya bence hayalleri küçük büyük diye sınıflandırmak yanlış. kişinin kendi iç dünyasına göre düşünüp potansiyel mutlu olduğu senaryo oysa sıkıntı yok. o kişi onları başardıysa o da kendi çapında başarılıdır. hayal kurup içinde istek sahip olma isteği oluşmasından dolayıda o yolda ilerliyosun ve dediğin gibi başarının sırrı olma olayı mümkün

0|0
    0|0
  • Memur olayim ve evim olsun cumleleri acayip terso keza bir memurun ev sahibi olmasi demek ömür boyu kiraci olmasi gibi birsey :D

0|0
    0|0
  • onu bilmiyorum ama büyük hayaeller hırsla saldırılan getirisi yüksek işler ve arkasından gelen yıkıntılar yaşadım sonra hayellerimi sınırladım baktım sahip olduklarım baya baya yeterli ve değerli imiş

0|0
    0|0
  • Zorlarsa belki.

0|0
    0|0
  • Hayaller'le değil, hedef'lerle ulaşabilirsiniz,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim hayallerimi bazen hiç kurmadan yaşayanlar oluyor. Hayaller için inanarak çaba gösterilir fakat daima ulaşamıyorsun malesef veya yeterli çaba gösterdiğini sanıyorsundur kim bilir?

0|0
    0|0
  • Düşük bir ihtimal evet

0|0
    0|0
  • olmayan hayalin peşinden gitmek gereksiz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...