Kızlar, sizce nasıl davranmalıyım?

Bundan yaklaşık 1 yıl önce erkek arkadaşımın kız kuzenleri sürekli onunla geçen yıllarda çekindikleri denizde çekilmiş fotoğraflarını instagram hesaplarında yayınlamaya başladılar. Hayır yani bide hepsi birrden aynı anda eski fotoğrafları koyuyorlar. Beni kıskandırmaya çalıştıkları ortada. Neyse bunlar böyle devam ettiler whatsappta sarılırken eski resimleri koyuyorlar falan. Benim sevgilimi bu kızlardan kıskanmıyorum ama bu hareketleri sinir bozucuydu. Ben de kızın fotoğrafına sevgilimin hesabından yorum yaptım laf çarpıttım. Neyse kuzenlerden biri de duvarında bana hakaret içerikli bir yazı paylaşmış ismimi vermeden. ve sevgilimin kız kardeşi de bunu beğenmiş. ben de artık tak etti ve kızdım sevgilimin kız kardeşini de sildim ordan burdan. o kızlar da beni silmişler. Kuzenlerden biri bana whatsapptan küfürlü mesaj yağdırmış sen kimsin şeytan, pis ellerini ailemizin üzerinden çek... hal böyle olunca sevgilime söyledim ve kıza mesaj attı sevgilimin adını ağzına alma bir daha dedi kızdı filan.. kız da sevgiline başlarım sevgiline sana da s*çarım ona da falan filan dedi. hal böyle olunca ben sevgilimden ayrıldım. daha fazla devam edemezdim bu şekilde. böyle kuzenlerin olduğu aileye gelin gidemezdim. ayrıldık sonra. çok ağladım hiö hak etmemiştim bunları. sevgilim de beni bırakamıyordu. Ama ona da kızıyordum psikolojim bozulmuştu. Neyse birkaç ay sonra barıştık. O kızlar bunu sindiremediler. şu an sevgilimin kız kardeşi telefondan bana selam söylüyor arada. ama kin besliyorum bir yandan. kuzenlerle muhattap değilim o günden beri. sevgilim de konuşmuyor. Sizce nasıl davranmalıyım? bu olayları unutamıyorum. Siz olsanız bu kızları affeder miydiniz o küfürlere rağmen? İllaki yüzyüze gelicez. nasıl davranırdınız siz olsanız? bu insanlar 20li yaşlarda bir de..

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamana bırak

0|0
    0|0
  • Affetme

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım da kız kardeşini haksız buluyor bu konuda. ben sürekli aklıma geldikçe senin kardeşin sinsi yılan diyorum hakkımı helal etmiyorum arkamdan iş çevirdi diyorum. sevgilim de evet yılan sinsi demiyor. konu kapansın istiyor. sonra diyorum sen ilişkimizi bozmaya çalışan kardeşini savunuyosun hala. o da hayır saçmalama o haksız ama konu uzamasın mutluluğumuza bakalım diyor. Bu durumda ben mi haklıyım sevgilim mi?

Yükleniyor...