Arkadaşlarım tarafından dışlandım :/ ?

Dün arkadaşımın telefonunu karıştırırken bir wap grubu dikkatimi çekti dört kişi takıldığımız arkadaş grubumuz var ve grupta ben yokum bunu gördüm kırıldım tabi ama bugün tekrar gruba girip konuşmaları okuduğumda şok oldum. Yemek yemeğe gidiceklermiş ve beni anlatma yollarını düşünmüşler pes dedim bide şöyle bir durum var benim kimseye ihtiyacım yok kimsenin peşinde istenmediğim yerde durucak yüzsüz bir insan değilim gurur yaptım fena bir şekilde. Tabi bugün de samimiyetimi korudum onlara karşı ne yapmalıyım sizce grubu gördüğümü söylemelimiyim?

0|2
24|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tek şunu söyleyeceğim en yakın arkadaşlarım dediğim şerefsizler bensiz grup açmışlar ve her zaman buluşmuşlar bunların yüzüne söyledim dedim beni niye eklemediniz dedi sen yoksun o grupta çok üzüldüm kuzenlerimde beni gruba almıyor 18 yaşındayım 17 yaşımdaki kuzenim var ben yokum. Neymiş ben dedikodu yapıyormuşum yalan.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elinde çok iyi bir koz var aslında söyleme mesajları okuduğunu onları bunu yaptıklarına pişman edebilirsin samimiyetini koruma hiç tam tersine soğuk davran konuşma onlarla bu sefer onlar senden kurtulmaya çalışırken aslında onların senin umrunda olmadıklarını görmeleri koyacaktır onlara ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kolay... sal gitsin, önemseme. Sonra oturup bir değerlendirme yap, analiz yap olayları hatan var mı yok mu diye. Empati kur. yoluna devam et.

2|1
    0|0
  • Öyle arkadaşların ya

0|1
    0|0
  • Er ya da geç arkadaşlarımızı tanırız. sende erken tanımışsın. bunda üzülecek bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Boşver knk yak bir cüara

0|0
    0|0
  • umursama takma. unutma kimse kimseye mecbur değil. Takma onları dert etme kendine... kendinle ilgilen. seni istemeyeni sen hiç isteme hayat üzülmek için cok kısa

0|0
    0|0
  • Hiç birşey söylemeden onlardan uzaklaş.

0|0
    0|0
  • Söyleme ve o arkadaşlarına yol ver bir daha muhatap olma böyle insanlardan ne arkadaş ne de dost olur.

0|0
    0|0
  • Yüzlerine vur ibinaların :D

0|0
    0|0
  • olsun canım sen bakma onlara ayakta dur canını sıkma :(

0|0
    0|0
  • Ben olsam slylerdim ve gorusmezdim... peki sence sana bunu neden yapiyorlar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Cok normal, hatta eger herhangi bir grupta dislanan bir kisi goremiyorsan o kisi yuzde 99 ihtimalle sensindir
    Basima henuz gelmedi fakat bu tur insanlara hayatimda çogu kez rastladim. Insanlari dislamaktan da dislanmaktan da hoslanmadigim icin hic bir gruba girmiyorum. Oneririm, boyle gelip dert yanmak zorunda kalmazsin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle söyle, içini dök. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, ama sevmedikleri insanın yüzüne samimiyet gösterim arkasından iş çevirme iki yüzlülüğünü yapmamak zorunda. Yaptıkları ayıbı vur yüzlerine.

0|0
    0|0
  • Yuh. Hakkaten ne pislikler var ya. çin işkencesi yapasım gelir hep böylelerine.
    Tükürdüğümün sürrtükleri
    Tırnaklarındaki ojelere gözlerine çektikleri kalemlere sokayım. kuş beyinliler

0|0
    0|0
  • söyle bence madem istemiyolar görüşme

0|0
    0|0
  • Sen kendin uzaklaş onlardan yeni arkadaşlar bul anlasınlar kıymetini iki yüzlü insanlar

0|0
    0|0
  • söyle :D söyleeee

0|0
    0|0
  • Söyle bence niye böyle yapıyorlar sor.

0|0
    0|0
  • Gördüğümü söylemene gerek yok yavaş yavaş ilişkini kes

0|1
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Öyle arkadaşlık mı olur ya. Yüzlerine vur

0|0
    0|0
  • İkiyuzlulerden nefret ederim, git soyle...

0|0
    0|0
  • Direk bütün iletisimi kes konusma sil at

0|0
    0|0
  • O zaman kesin senin arkandan konuşuyolar :D

0|0
    0|0
    • Konusmuslar zaten benim gelmemem icin plan yapiyolar grupta ahahsj

• söyleme bence o onların ayıpı

0|1
    0|0
  • Fazla gurur zarar verir

0|0
    0|0
  • Gormen iyi olmuş bence

0|0
    0|0
  • Sil hepsini. Onurlu bir yalnzılk dahaa iyidir.

0|0
    0|0
  • Sende onları dışla

0|0
    0|0
  • Yüzlerine hemen vurma... eline koz al o yaptıklarını eğer bir gün senin yüzüne bişey derlerse asagilamaya kalkarlarsa yüzlerine vurursun. O kızlarda eğer o kızlar a herhangi kötü bişey yapmadiysan seni kıskaniyor olabilirler. ya da sen doğru arkadaş bulamiyosun kendine

0|0
    0|0
  • Başka arkadaş bul

0|0
    0|0
  • 😳😳 Boşver cici kız takma kafana bunları onlar kendi değersizlikleriyle boğulsun. Karşına daha iyi insanlar çıkacaktır, merak etme...

0|0
    0|0
  • Çaktırmadan gruba kendini de al

0|0
    0|0
    • Ahaha iyiymiş

• Ciddiyim yap bunu umarım fark etmezler. Hainler 😡

• Olur öyle arada be

0|0
    0|0
Yükleniyor...