Üniversitede nasıl ortam yapılır?

Bakıyorum herkes kanka olmuş beraber bir şeyler yapıyorlar falan yeni gelenler bile hop bir gruba dalmışlar ama benim dönem bitecek sadece iki üç arkadaşım var onlarlada çok sıkı fıkı değiliz. Ayak uyduramıyorum bu ortama ben bir türlü ya herkes o kadar geveze o kadar manyak ki nereden bulurlar bu kadar çok konuşacak konu diye düşünüyorum... Mesela dersteyiz hoca bir şeyler anlatıyo hemen biri atlıyo bir şey diyo arkasından hop diğeri öbürü oradan espri yapıyor falan... bense öyle mal gibi duruyorum insanlarında malmışım gibi baktıklarını biliyorum. Aslında bir kaç defa grupla takıldım ama sonrası yok işte devamı gelmiyor bir türlü samimiyet ilerletemiyorum, bir grup masada otururken, yanlarına gidip merhaba diyemiyorum benle alay edeceklerini veya sevmeyeceklerini düşünüyorum çünkü bazı bakışlar bana bunu hissettiriyor. :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Halbuki sessiz olan daha cok ilgi ceker

0|0
    0|0
    • hiç ilgi çektiğimi zannetmiyorum

• Hiçte çirkin değilim yani allah var şimdi sensin çirkin ben ortama ayak uyduramıyorum ve bu yüzden kendimi kapattığımı hissediyorum insanlara karşı sebebinide bilmiyorum

• Bana niye cirkin diyon kizim ya yapin bu demek ki cevrendekiler de mal biraz

En İyi Kız Görüşü

• Onlar seni bulur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim dertlesmek istersen bana yazabilirsin seni cok iyi anlıyorum biribimize birşeyler anlatırız hem cunku bazı dusuncelerimiz aynı onu farkettim Şu an burda anlatmak istemiyorum o yüzden böyle diyorum.

0|0
    0|0
    • Tamam mesaj atıcam teşekkür ederim

• unutma ama dertleşiriz ben kaçıyorum derse hadi görüşrüüz üzme kendini:)

• :) attım mesaj

• Unuversite kadar bel alti takilan bir ortam gormedim gereği yok oyle ortamin

0|0
    0|0
  • kucaklarına otur şakaaa diye bağır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...