Arkadaşlarıma yalan söylediğim için pişmanım?

Selam KS üyeleri! Benim sorum şu; Belki bazılarınız bilir kitap okuma ve yazma platformu Wattpad diye bir site var. Ben buraya üye oldum ve daha önceden defterime yazdığım kitabımı paylaştım. Tahmin ettiğimden çok okundu. Şu an 100 bin kişiyi aşkın okuyucu kitabımı okuyor. Okula gittiğimde herkes kitabımdan ve yazardan bahsediyordu. Ne kadar yetenekli olduğundan falan. En yakın arkadaşlarım yazarın yani benim hayranım haline geldi. Ama onlara asla söyleyemedim. Onlar sürekli yazardan ve kitaptan konuşurken ben sessiz kaldım. İki kimliğe sahip gibiyim. Biri yazar olan ve kendine güveni olan ben, diğeri de okulda tam bir ezik olan ve asosyal ben. Ailem de dahi kimse yazar olduğumu bilmiyor ama söylemediğim için pişmanım. O yazar olduğumu söylesem okuldaki popileritem bir anda artar ama istemiyorum. En başından söyleseydim şu an bunu yaşamazdım ama artık çok geç. Söylesem bile inandıracağımı sanmıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Arkadaşlarıma söylersem onları kaybedebileceğimden korkuyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• resmini paylaşsana o kitpta

1|0
    0|0
    • Paylaşırım paylaşmasına ama arkadaşlarım kitabın ve yazar benin fanatiği haline gelmişler resmen. Öğrendiklerinde ters bir tepki vermelerinden ve onları kaybetmekten korkuyorum.

• zaten asosyalim diyorsun ne alaka

• Asosyalim evet ama bir kaç tane de olsa arkadaşa sahibim. O arkadaşlarımı da kaybetmekten korkuyorum.

• Benim de Wattpad hesabım var. Kitap okumayı seviyorum. Evet bazı yazarlar gerçek kimliğini saklıyor ama bu onların kararı saygı duymak gerekir. Eğer arkadaşlarına söylemek istiyorsan söyle gitsin bence. Zaten gerçek arkadaşların ise seni kıracak bir şey yapmaz ve onlardan gizlemene saygı duyarlar. Bu arada 100 bin okuyucu da az değil. Başarından dolayı tebrik ederim gizemli yazar ;)

1|0
    0|0
  • bazen yala n söylemek gere k

1|0
    0|0
    • Ama bazen pişman oluyorum. Sonuçta onlar benim kaç yıllık arkadaşım. Onlardan bir şey gizlemek canımı sıkıyor.

Yükleniyor...