Kızlar, Çok kararsizim ne yapacagim bilmiyorum! yardım istiyorum help mee?

Merhaba arkadaslar ben 2 sene once lise sondayken bir arkadaşım vardi onunla beraber ilk defa sigara içmeyi denedim Sonra surekli değişik sigaralar ictim tabii yazin birayla falan kahveyle guzel gidiyordu ama surekli 2-3 defa sigarayi biraktim durdum bende bu dengesizlik almis basini gidiyordu cok sinir bozucuydu. fakat geçen sene bir gun odamda sigara iciyordum annem kokuyu almis beni yakaladı sen sigara mi iciyorsun dedi sana güvenmiyorum benim güvenimi yiktin falan filan fergat etti baya abim babam ilk basta bana kizmamislardi fakat annem bana çok kizdi.. simdi annemin baskisi altındayım nasil bir konusma yapacagim zaten sigarayi fazla arayan biri degilim cunku alistim arkadaslarimla oturmaktan, simdi icmeye kalksam sonra herkes gorcek konu ailemin kulagina gidecek diye odum kopuyor, aptal gibi oluyorum!!! Mekanda beraber oturuyoruz arkadaslarla yanlarinda sap gibi kalıyorum kızlar ne yapabilirim. boğazimda hassas hemen gicik oluyor hasta oluyorum... Yardim edin?

0|1
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen içmiyorsan arkadaşların sana saygı göstermeli. Eğer bu durumdan rahatsız oluyorsan o arkadaşlarınla çok sık dışarı çıkma bence. Ya da onlarla konuş, sigarayı bırakatığını ve annenle papaz olduğunu söyle. Ki zaten tiryaki değilmişsin. Aile her şeyden önce gelir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...