Anketli Soru. En büyük fobiniz (korkunuz) nedir? En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?

Anketli Soru. En büyük fobiniz (korkunuz) nedir? En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?

• Karanlık korkusuAnketli Soru.En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?
    10% (2)9% (3)9% (5)Oy Ver
  • Yükseklik korkusuAnketli Soru.En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?
    19% (4)26% (9)23% (13)Oy Ver
  • Kapalı ve dar yerde kalma korkusuAnketli Soru.En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?
    19% (4)9% (3)12% (7)Oy Ver
  • Kalabalık korkusuAnketli Soru.En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?
    0% (0)11% (4)7% (4)Oy Ver
  • Örümcek veya diğer hayvan korkusu (Diğer hayvanı belirtiniz)Anketli Soru.En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?
    24% (5)11% (4)16% (9)Oy Ver
  • Yalnızlık ve sosyal fobiAnketli Soru.En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?
    19% (4)9% (3)12% (7)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)Anketli Soru.En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?En büyük fobiniz (korkunuz) nedir?
    9% (2)25% (9)21% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• karanlık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• asansörde kalma korkusu var
    bir arıza yapsa ya da . elektrik kesilse s. ctim

0|0
    0|0
  • Karanlık korkusu

0|0
    0|0
  • yükseklikden çok çok çok ama ÇOK korkarım. TV de bile görsem bacaklarıma birşey iniverir adeta. birde "aşırı hız" var beni ürküten. bazen rüyamda bile oluveriyo yüksekden düşmek ya da hızla biryere toslamak. bu korkularım aslında daha çok tepkisel yani ortaya çıktığı anda beni etkisi altına alan şeyler.

0|0
    0|0
  • hayattan her insan istediğini elde etmiş ibir insan nedne korkarki ben bile bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sahne korkusu ama yendim sayılır ramak kaldı

0|0
    0|0
  • yükseklik yalnızlık korkusu

0|0
    0|0
  • Cahilliğe karşı savaşa olan korku

0|0
    0|0
  • sosyal fobi :(

0|0
    0|0
  • Sana ne? Ne yapacaksın_?

0|0
    0|0
  • El arabası
    Küçükken el arabası çarptı 😞

0|0
    0|0
  • zifiri karanlik var bende

0|0
    0|0
  • e cinniyelerden korktum hep ve çok çektim !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hastaneye giremiyorum ve deprem - boğulmak.

0|0
    0|0
  • kapalı kalamıyorum

0|0
    0|0
  • Yalnızlık korkusu

0|0
    0|0
  • Çok çükür yok.

0|0
    0|0
  • abimi kaybetmek

0|0
    0|0
  • Yükseklik ve asansör.

0|0
    0|0
  • Resmi gorunce bile ayagimin alti karincalanip terlemeye basladi cok ileri derecede yukseklik korkum var :P

0|0
    0|0
  • T ovbesiz ölüm korkusu
    Ailemden birini kaybetme korkusu

0|0
    0|0
Yükleniyor...