Kısmetse oluru yarım saat izleyebilen var mıdır?

Allahım Allahım o nasıl bir eziyet o nasıl bir boş konuşma sahilde cafeye geldim bir çay içip kafa dinleyeyim diye cafede açıkmış yemin ederim kafam şişti ya herkes bir ağızdan konuşuyor konuştukları konu olsa canım yanmaz ya. Neymiş programın amacı evlenmeden önce birbirlerinizin her halini görmeniz hatta 7 sülalenizin görmesi ve yorum yapması diyorlar bide utanmadan sanki bir amacı varmış gibi. Pastamın yarısı bitmeden televizyonu kapattım dayanamadım ya.
Öğrenciyiz çok paramız yok diye televizyon alamamıştık üzülmüştüm bir televizyonumuz yok diye televizyonsuzluğa o kdar alışmışım ki kafam şişti ya iyi ki paramız yokmuş da almamışız hayır ağır işsiz olsa bile bir insan bu programı izleyebilir mi? Gerçekten öyle biri varsa tebrik edicem ya

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Memleket elden gidiyor bunlarda hipnoz yöntemleri izdivaçlar, müge anlılar, survivorlar, kısmetse olurlar vb.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diğer programları da saçma buluyordum ama kısmetse olur'u izledikten sonra diğerlerine katlanabiliriz diye düşünüyorum. Ki program türü saçmalığını bir kenara koyuyorum bizlerle dalga geçtiklerini düşünüyorum, hepsi kurgu ama kısmetse olur çocuk filmi gibi. Kurgusu saçmalıktan da öte birşey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sen yıne ıyı dayanmıssın bucur cadı ne alaka ıse ananem basından ayrılmıyor gorende ananem kısmetse olura cıkacak zanneder gecen anıden kapattım bana terlık fırlattı omuzuma geldı odadan zor kactım artık yanı bende hıc sevmem

1|0
    0|0
  • Bu kış raporlu olduğum zaman diliminde, evde istirahat ederken -kerhen- bir kaç kez izledim.. Aman aman, evlerden ırak tipler ve bir o kadar da seviyesiz bir program!

1|0
    0|0
  • Kurguyu severim ama boş muhabbet o program gerçekten

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim hiç bir zamanda izlemeyeceğim. Bunlar hepsi saçma sapan reyting için yapılan boş beleş işler.

1|0
    0|0
  • Hafta içi saat 13:00-16:00 arası gozumu kırpmadan kızların gerçek yüzünü görmek için izlerim keyifle. kadın milletinden soğdum. mesela Melis hanım hanımcık duruyo dışardan. ama evdeki diyoloklarda canavara donuşuyo 😄

1|0
    0|0
  • Hayır izleyemiyoruöm

1|0
    0|0
  • İşim gücüm var çok şükür :)

1|0
    0|0
  • 1 sn bile izlemedim

1|0
    0|0
  • Sen çıksan belki izlerim