Kapat

Eniştem habire göğsümü elliyo?

Malesef ablam hamile olduğu için arada yanına gidiyorum yardım falan ediyorum yaşı da 35 falan eniştem beni öperken falan göğsüme dokunuyo başlarda yanlışlıkla oluyodur diyodum geçenlerde onlarda kaldım gece uyurken sütyenimi çıkarıyorum rahat etmek için sabah da uyandığım gibi mutfağa gittim su içmek için eniştem de oradaymış omzuma kolunu attı ve göğsümü sıktırdı bir de günaydın fıstık diyo yaşı çok büyük 42 falan ben daha 18im hani ona yakıştıramıyorum da daha neler neler yapıyo sizce amacı ne ve ne yapmalıyım

0|0
17|67

En İyi Erkek Görüşü

• net bir şekilde söylüyorum kesinlikle ablana ve etki etmezse ailene söylemelisin. sakın ama sakın alttan alma artık. bu kadar tahammül etmen bile fazla. kesinlikle söyle. ablanın üzülmesini düşünme. eğer söylemexsen ileride hem sen hem ablan hem ailen daha çok üzülür. sakın böyle bir hata yapma ve söyle. haberleri görüyorsun her gün insanlar geçer diye veya şu bu üzülmesin diye bu tür tacizlere ses çıkarmıyor ama sonra daha kötü sonuçlanıyor. sen kendi başına buna engel olamazsın. istediğin kadar tepkini belli et. o adam seni dinlemez. hem ablanı gerçekten seviyorsan ona söylersin. Çünkü kocası eşi hamileyken eşinin kardeşine dokunan sarkan bir insan. ablana ve bebeğe kötülük etmiş olursun eğer söylemezsen. ve sana önerim hiç beklemeden söyle. ablanla tek konuş önce. direkt söyle. net ol. inanmazsa kanıt göster. gene inanmazsa gözünü karart ve anne babana şikayet et. Çünkü etmezsen suçlu olacaksın. o adamın yaptıklarını bile bile söylememiş olacaksın herkesin hakkı kalacak. kendine de dokunulmasına izin verme bu arada kızım ya. mememe dokundu nedir. memene dokunulması öyle hafife alınacak bir durum değil. tez vakitte şikayet et. bekleme.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 66

• bu tabloyu anımsattı bana :/

http://i.capsspot.com/s/21/6/1137439.png

4|1
    0|0
  • Ahahaha :D Aklima bu geldi :D
    https://youtu.be/U4tcl9ZRZ1s

2|2
    0|0
  • Bilmeyenler vardır belki ama arkadaşlar enişte fantazisi yeni değil yıllardır bu sitede mevcut bazen azalıyordu bazen yok olmustu ta ki şuana kadar bugünden sonra gene enişte fantazisi başlamış anlaşılan ve bu trol sorumuzu popüler soru yapanların amacı ne idi cok merak ediyorum gerçekten?

0|0
    0|0
  • Baldız baldan tatlıdır anlayışına sahip , dikkat et ablanı uyar

0|0
    0|0
  • Uzak dur ya da uyar sert bir sekilde dikkat et

1|0
    0|0
  • amacımı kalmış daha

0|0
    0|0
  • Zaten neden yaptigini ne yaptigini biliyorsun acik acik eniste ben benimle boyle yakin olmandan rahat konusup davranmandan rahatsizim ablama soyliycem vs demedigin surecede bu durum artarak devam edecek

0|0
    0|0
  • amaç belli dostum. napıyosun ya, şeklinde tepki vermeye başla biran önce

1|0
    0|0
  • baldız baldan tatlıdır diyen hanzolardan olsa gerek, dikkat et kendine resmi davran.

1|0
    0|0
    • Çok soğuk bir insanım zaten ama o fazla vıcık

• İtekle onu , bana dokunma de. Sen onun evladı olacak yaştasın. Normal insan olsa o asla yetişkin bir kıza temas etmez.

• eniştene öptürmeyceksin ne demek enişten öpüyor, eniştene nikahın bile düşüyor öpmesi ne demek? Uyurken sütyen çıkarıyorsun onlarda kalırken hemde? Omuzuna kolunu atıyor göğsünü sıkıyor sende bunu burda soruyon öyle mi yeme bizi haticeee

1|1
    0|0
  • Umarım amacına ulaşamaz. ama sen bu durumu ablana söylemekle tehtit et onu ve bir daha dokunursa kasıkalrının tam oraya bir diz at öne doğru eğilincede şöyle çoook sağalm bir tokat yapıştır :D

0|0
    0|0
  • daha neler neler yapıyo demenden troll kokusunu aldık zaten. neler neler yapıyomuş. sanki senin fantezin gibi geldi bana

1|0
    0|0
  • seni yokluyor ve sende kızmayınca devam ediyor..
    hatanın yarısı ondanysa geri kalanı da senin..

1|0
    0|0
  • bak bu söylediğinde ciddiysen eğer bu bir suç. eğer şaka felan yapıyosan bu da bir suç ona göre yaz.

0|0
    0|0
  • bu dizi tutmaz

1|0
    0|0
  • Kolla kendini, kaza kurşununa gidersin

0|0
    0|0
  • troll değilsen iğrenç bir ailen var..

0|0
    0|0
  • ablana söyle.

0|0
    0|0
  • trol soru 35 mi 42 mi?

0|0
    0|0
  • havalar ısındıkça trollük seviyemiz de artıyo millet olarak.. işin acı yani bu ülkede bu kadar tecavüz ve sapıklık haberleri bu kadar şehit haberleri gelirken böyle bir konuyu dalgaya almaya nasıl vicdanınız elveriyor anlamıyorum

0|0
    0|0
  • cık cık çok ayıp

0|0
    0|0
  • bir daha gitme

0|0
    0|0
  • Amacı farkli dikkat et

0|0
    0|0
  • enistenin bu kadar serseri olduğunu bildiğin halde hala koruma demiri kullanmaman ne acı

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • enışte baldiz baldan datlıdir diir benca ablane getmeye ara ver olmadi anana söyle ;) durum sıkınti vella bizde olsa namıs cinayeti ;)

0|0
    0|0
  • baldız baldan tatlıdır... diyen bir ecdadın torunuyuz malesef ve utanarak

0|0
    0|0
  • Sikayet et , soyle birilerine sessiz kalma.
    Sapikliktir bu yaptigi.

0|0
    0|0
  • Ah eniştem vah eniştem..

0|0
    0|0
  • meme kanserimisin onu öğrenmeye çalışıyo başka ne olabilir ki :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 16

• Bide soruyormusun..

0|0
    0|0
  • enişte seni inceden inceden götürüyo cici kız.

0|0
    0|0
  • Rahatsız oldugunu söyle çekinme

1|0
    0|0
  • trol :)

0|3
    0|0
  • Sen olta atmışsın adam yemi yemesin mi Kezban

1|0
    0|0
  • umarim trolluk yapiyorsundur , ciddi degilsindir , ki yuzde doksan oyle.
    ama diyelim ki ciddisin :
    affedersin ama ben enistenin...
    ablana da acidim , yazik.
    boyle bir adamla evli olmak... ciks ciks.

0|0
    0|0
    • Şu an o kadar isterdim ki trolluk yapmak
      Aynen ablam ve bebeği için susmak zorundayım

• Taciz ediyor ablana söyle

0|0
    0|0
  • pezevenge bak sennnn kızım sende boyle bı adamlı evde usturuplu gıyın bırazz annene soyle gıdemem de ablan sıze gelsınn

0|0
    0|0
  • İzin verme

0|0
    0|0
  • Amacı ne mi? Diyecek bir şey bulamıyorum. Söyle ablana tabiki.

0|0
    0|0
  • Mutfak mutfak değil bermuda şeytan üçkeni mubarek... eniştenin yaşı 35'di hani?

0|0
    0|0
  • iğrenç y

0|0
    0|0
  • Yok artık ya

0|0
    0|0
  • Enişte sana yürüyor diyemeyeceğim basbayağı koşuyor. Niyeti belli, amacı kötü. Kendine sahip çık. Allah yardımcın olsun. O evde de kalmamaya çalış mümkün mertebe

0|0
    0|0
  • yapman gereken tepki vermek olabilir mi?

0|0
    0|0
  • o m g one öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...