Trafikte yaşadığın en büyük sıkıntı nedir?

Benim mesela, erkeklerin hiçbir haltı anlamıyormuşum gibi davranması. "Park etmene yardımcı olabilirim bağyan!"

Ben park ederim arkadaşım. Sanki yardım istedik.

0|1
11|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar etek giyiyorlar ve araç kullanıyorlar tmam giyin eteginizi fakat tek elinizle bacak aranızı kapatmak nedir yahu? O anda vites düşürmen gerekse veya yükseltmen gerekse ani bir fren olayı olsa kaza durumu yani herşey işte.. Tavsiyem kadın şöförlere etek giydiginiz veya kucagınızı elinizle kapatmanız gereken durumda kucagınıza şal v. s örterseniz eger trafikte kimsenin canını tehlikeye atmamış olursunuz. İşim geregi yüksek araba kullanıyorum dogal olarak binek araçları çok rahat farkedebiliyorum ablanın birisi köprü trafiginde tek elini koymuş bacagının ortasına diger eliyle hem vites degiştirip hem direksiyonu tutmaya calısıyordu şerit degiştirip önüme geçmeyi denedi tam tekeri çevirdi vitesi taktı elini direksiyona atmadan gaza bir bastı küütt benim arabaya vurdu. Be ablacım dedim tmam şerit degişiyorsun fakat ben seni izlemiyordumki ben de trafikte cebelleşiyordum dedim oda anlayışlıymış Allahtanki kardeşim nelerle karşılaşıyorum bir bilsen artık alışkanlık oldu demişti yukarıda yazdıgımın aynısını ona söyledim bundan sonra uygulayacagını söyledi fakat olan benim tampona oldu neyse.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Trafiktir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Benim arabama 2 bayan park ederken çarptığı için bu uyarıyı her zaman yaparım. Evet genelleme yapıyorum.

0|0
    0|0
  • - Sol şeridi tıkayanlar
    - Sinyal özürlüler
    - Uzun far kullananlar
    - Kornayı yaşamsal bir faaliyetmiş gibi sürekli kullananlar.

0|0
    0|0
  • Yüksek Sesle Müzik Dinleyenler ve Egzoz Taktıranlar.

0|0
    0|0
  • otobüs beklemek

0|0
    0|0
  • Direksiyon başında bir taraftan araba sürerken diğer taraftan dikiz aynası ile makyaj yapan bayanlar.2 gün önce korna ile gitmesi için uyardığım bayandan fırça yedim bu yüzden bide kör müsün makyaj yapıyorum ne olur az sabretsen diye...

0|0
    0|0
  • kadınların yanlış geçiş yapması
    çok sinir edici.

0|0
    0|0
  • yol verdiğim kadınların, sanki kendisinden bir beklentim varmış gibi bakması

0|0
    0|0
  • bir saat bekletme sende =))

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Direksiyon başında burnunu karıştıran insanlar.

0|1
    0|0
  • ehliyetim var, sürecek adam yok :)

0|0
    0|0
  • On kere ileri geri gitmesen kimse yardım etmek istemez:)

0|1
    0|0
  • Sokakta gördüğü yabancı kadına çok kibardır da evindeki karısına da bir o kadar kabadır bizim aslan kaplan türk erkeği

0|0
    0|0
  • Sen park ediyorum sanıyorsun ama o park değil.

0|0
    0|0
  • Benim yok..

Genellemeye dahil olmaman kadınların ürkek araç kullandığı gerçeğini değiştirmez..

0|0
    0|0
  • Ne yaptıgı belli olmayan arabalar.

0|0
    0|0
  • benim pek işim olmaz müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • Trafik

0|0
    0|0
  • Hic bisey

0|0
    0|0
  • Yasadigim en buyuk sikinti. Bayanlarin ehliyet almasi.. suremiyosunuz. Dikkatsiz kullaniyosunuz. Havalara giriyosunuz. Bunu kabullenin artik...

0|0
    0|0
  • Ne gzl iste bayanlara yardmci oluyrz "-D

0|0
    0|0
  • Beceremiyorsunuz genelde :D bu apacik bir gercek :D

0|0
    0|0
  • arabasini faca yapan tipler varya onlari dovesim geliyor,

arabadan vapur gibi ses cikiyor, sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Bayanların trafikte işi zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yol hakkimi ihlal etmeleri.

0|0
    0|0
  • Bayan sürücülerin hantallığı

0|0
    0|0
  • Tırcılarrdan ve kamyoncularrdan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Gel gel saga kir saga kir. Yardim sever esnaf sorunsalı

0|0
    0|0
  • korna basmaları aceleci olmaları sağlı sollu sıkıştırmaları bir gün birine bodoslama gırıcem araba ile hadı hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Onumdeki moruklarin yavas yavas surmesi

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kural tanimamasi.

0|0
    0|0
  • Sinyal vermemeleri

0|0
    0|0
  • dörtlüleri yakan herkes nedense yolu hiç umursamıyor öyle bir yerde duruyolar ki

0|0
    0|0
  • Yavaş sürenler

0|0
    0|0
Yükleniyor...