Bu duygusallıkla fazla yasar mıyım?

Bu duygusallıkla fazla yasar mıyım?

Arkadaslar cok duygusalım, mantığımı kullanamıyorum. Beynimle hiçbir olaya bakamıyorum. Bir sarkı duysam hemen gözlerim doluyor, haberler desen hep kadına çocuğa tecavüz, taciz, hayvanlara işkence, şehitler, bombalar.. Artık yüreğim bunları kaldırmıyor L Gecen bir yerde eğleniyorduk dısardan kâğıt toplayan amca geçti içim burkuldu hemen çıkıp eve gittim. Zengin araplar nişantaşında alışveriş yaparken dilenci arap çocuklara gülüp geçiyorlar çok üzülüyorum, Ben napıcam? Ben böyle insanlara üzüldükçe hep basıma üzücü seyler gelmeye başladı ama napıyım dayanamıyorum. negatif enerjili insan mi oluyorum? Kız arkadaşim bir derdinden yakınıyor ondan daha cok üzülüyorum hemen yardım edeyim istiyorum elimde ne varsa veriyorum sonra kazık atıyor daha cok uzuluyorum. Piskologa gitmem gerekir mi? İnsanlar gitgide kötüleşiyor, hırslarına yenik düşüyor. Kafeye gidiyorum dışarda mendilci çocuk üşüdü diye kafenin battaniyesini veriyorum kavga çıkıyor L Tatil yörelerimize zengin yabancılar gelip ultralüx yerlerde takılırken bizim halk kenarda ağaç gölgesinden onları izliyor, benim butun tatil mahvoluyor L Küçüklüğümden beri hep ağlıyorum , anaokulunda bile kopeklerin anne babaları yok yazık der ağlardım. Hala da öyleyim.. Sanki ben yürüken arka fonda sürekli neşet ertaş bağlama çaliyor..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• duygusal insan kaybetmeye mahkum...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belli olmaz valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kemal kilicdarogluna bakinca bende cok uzuluyorum. bir turlu basbakan olamadi. Cok aciyorum... bide niye bu milli olamamis gencler icin bir mektep acmak gerekiyo. Yazik cok yazik

1|0
    0|0
    • kemala ben de uzuluyorum, tam bir bagkur emeklisi, parkta amcalarla oturup siyaset tartısanlardan

• Ke mal once boyle deilmis. Sonradan mallaşmis. Neyse ben kahvalti yapayim. Yumurta kircamda. Yazik o tavuklara. O kadar ugrasmislar. Bide kotu bir durum. Onlar siciyo biz yiyiyoruz. Bunun gibi deli deli sorular..

• Yaşarsın

0|0
    0|0
  • Bende biraz oyleyim bu yuzden disari cikamiyorum ama sen baya etkileniyomussun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güzeldir duygusallık kasma

0|0
    0|0
  • Senin gibi insan da varmış dünyada fazla da üzülme hasta olursun

0|0
    0|0
  • Yaşarsın

0|0
    0|0