Lisenin ilk günü için tavsiyeler (9. sınıf) ?

Liseye başlayanlara hadi tavsiyeler verelim 9 lar için

0|0
16|20

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer liseye başlıyorsanız samimi bir havası olan liseleri tercih edin.
    Öyle milletin ot gibi gelip gittiklerinden ziyade aile atmosferi olan liseler hem çok daha eğlencelidir, hemde her sorununa çözüm bulabilen insanlarla doludur.
    Ama lise 1 benim için rezaletti. Lise 2'de iyi denemezdi.
    Fakat zaman hızlı korkma.
    Sana en büyük tavsiyemse yaşaman gerekenleri zamanında yaşa. Yaşamaktan, hocalarınla diyalog kurmaktan, serbestçe takılmaktan asla korkma. Derslerine biraz çalışıp hocaların gözünde iyi bir imaj yaratırsan (Bu sadece ders çalışmakla olmaz, insanlara hitap edebilmeyi bilmelisin) gayet rahat sınıfınıda geçebilirsin. Aşırı marjinal, müptezellerden falanda uzak dur. Sigara, alkol ve heleki uyuşturucuya hiç yanaşma. Biz içtikte ne oldu sanki bir halt kazandırmıyor. Sportif faaliyetlere yönelmenide tavsiye ederim. Erkeklere Vücut Geliştirme & Fitness özellikle tavsiyemdir. İyi bir vücut yapabilirseniz (ki bu zordur, 10 kişiden 1'i ancak başarır) gayet göz önünde bulunursunuz, insanların size saygısı artar.
    Dolu dolu yaşa, bu senelerin kıymetini bilin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah zihin açıklığı versin

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 9 10 evlatlık gibi geçer. 11 de varsa arkadas cevresinden zararli aliskanliklara baslanir. Boy uzamasi tamamlanmis ses catallasmis ve ozguven gelmistir. Genelde bu sene icinde aşık olunur. 12 de artık iyice raydan çıkılır. Yıllık yazilari çekimleri universite sinavi gidiyoz laaaaa söylentileri esliginde mezun olunur.

3|0
    0|0
  • Baştan işi sıkı tutsunlar sonra bizim gibi son seneye bırakıp rezil olmasınlar

4|1
    0|0
  • Beğendiğiniz çok güzel dediğiniz kızla hemen kanka olun zaten lise üç olmadan sevgili olursunuz

1|0
    0|0
  • otur sırana ders dinle

1|1
    0|0
  • KS'de dolaşmak yerine ders çalış, ÖSYM affetmez.

1|1
    0|0
  • iffetini koru

4|0
    0|0
  • son seneye kadar keyfini çıkarsınlar sonra boka sarıyor her şey

1|0
    0|0
  • Doğal davran. Medine dilencisi gibi bir köşede durma. Az atılgan görün. Biri çikolata verirse alma asasassa

1|0
    0|0
  • ilk sene sıkın dişinizi sonrası çorap söküğü gibi devam eder.

1|0
    0|0
  • Erkeklere tavsiye
    Büyükken küçük oldunuz herkese diklenmeyin
    Kızlara tavsiye
    Erkekleri kudurtmayın

1|0
    0|0
  • Kizlar ablalarına dikat etsinler bide kravati 1 karış aşağıya indirmeyin 11 de iner kendisi erkeklere bakmayın daha kimler gelcek geccek 5 senede oy liseli liseli burdada mi yaa 😁😎🐥

1|0
    0|0
  • Bol sans

1|0
    0|0
  • Çoluk cocuk sitesi degil burasi

1|0
    0|0
    • kendim için istemiyorum zaten

• @indirimli Uuuuu cok ince görmüşsün ama kırılmaları buradaki olumsuz ornekleri almalarından daha önemsiz varsın kırılsınlar ama burada olmasınlar.

• bir insana bunu yapma dersen onu yapar durduramazsın

• okullar kapanıyor sen lise baslangıc tavsıyeysı ıstıyorsun ne alaka?

1|0
    0|0
  • Erkekleri kudurtmayın

1|1
    0|0
  • utangaç olursun kimseyi tanımıyorsun dersine konsantra ol yeter gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Derslere baksın sadece

1|0
    0|0
  • Normal sıradan bir okul normal duygu ve hislerle git sadece orada bulun ekstra bir şey yapmana gerek yok relax.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• 1. Özgüvenli ol. Dik dur, asla boyun eğme. Unutma ilk izlenim önemli.
    2. Tarzını bul ve yansıt.
    3. Sana nasıl yaklaşıyorlarsa öyle yaklaş, arkadaşlar yap çevre yap.
    Ama en önemlisi, hicbiseyi fazla kafaya takma. 4 yıllık bir eğitim gibi dusun, uzulmeyi, kirilmayi, güçlenmeyi öğren, sonra yoluna devam

1|0
    0|0
  • Arkadaslari iyi secmek lazim, hemen biriyle kanka olmamali. Herkesi gozlemleyip secim yapmali, yalniz olana kesinlikle yanasmayin berbatlar. Genellikle eglenceli ve insan icinde sevilip ortamda olan tiplerden olun. Yoksa lise hayati yasayamazsiniz zaten,11e gelene kadar sinif gececek kadar calisip benim gibi kalacak bir ogrenci iken takdiri getirin😂

1|0
    0|0
  • Ezik olmasınlar korkak gibi durmasınlar paşa gibi girip paşa gibi çıksınlar bide çokta insanarla muhattap olmasınlar

1|0
    0|0
  • Doğal olun, cok eğlenceli yillar sizi bekliyor değerini bilin 😊

1|0
    0|0
  • Başlamayın bitmiyo bir türlü😂

1|0
    0|0
  • çok ders çalışma her haltı ye ama sakın abartma

1|1
    0|0
  • Kendileri gibi olsunlar

1|0
    0|0
  • İlk günden üst sınıflara karışmasınlar lütfen. Özellikle vurguluyorum.

1|0
    0|0
  • Sizden büyük sınıflara kafa tutmayın.

1|0
    0|0
  • Kaca gidiyosun

1|0
    0|0
  • ezdrme kendni

1|0
    0|0
  • kendin halinde takıl ben burdayım diye bşeyler yapmaya calışma emin ol en iyisi

1|0
    0|0
  • Ne tavsiyesi ya? Buralar sana göre değil ablası

0|0
    0|0
  • Arkadaş bul

1|0
    0|0
  • Vereyim tabi bizde o yollardan geçtik sonuçta :) yaş kaç canım bu arada?

1|0
    0|0
Yükleniyor...