Arkadaslararanizda büyü muska falan filan?

selam arkadaslr. Aranizda büyü muska kusmet baglatma zart zurt inanan var mı. Ayrica etrafinizda veya sizden biri boyle bisey yasadiysa anlatabilirmi. Cok onemli bir konu.

0|2
11|17

En İyi Kız Görüşü

• Ben yaşadım. Bana bağlama büyüsü yaptılar. Babamda onlara soğutma büyüsü yaptırdı. Yaşadıklarımin tarif i olamaz. Allah hepimizi korusun. ..

0|0
    0|0
    • Neler yasadin lutfen anlatrmisin

• Allah razi olsun kuzum cok tesekkur ederim emek verip yazdigin icin. Hakkini helal et Dediklerine kulak vericem. Rabbim bizi oyle adi firsatcilardan korusun. Gercekten cok zor. Benim kismetimi baglamislar. Dualarla inşallah kurtulacagim. Psikiyatri tedavi bnde goruyorm ilac kullanıyorum. İnşallah bende bnim gbi olanlara da Allah im sifa versin. Cok sagol kuzum.

• İnşallah canım Amin.

Erkekler Ne Diyor 17

• Kesinlikle var ve büyü islamda yasaklanmıstır yani yapan ve yaptıran çok buyuk gunahtır tabii muska için aynı sey gecerli değil onun içinde barındırdıgı sey okunmus ve yazılmıs dualardan olusur kımseye zarar vermez ama BUYU denilen şeysen kesinlikle uzak durulmalı çünkü yapılması kolaymıs ve karsı teplısı cok kotu oluyomus nese tavsıyem bunlardan uzak dur muska olabilir

0|0
    0|0
  • 2016 Türkiyesi.

0|0
    0|0
  • oyle seylere inanirim basina gelenleri tanidim büyü yaptirmak cok gunahtir

0|0
    0|0
  • Inancin islamsa buyu yasaktir. Lanetenirsin

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler oluyor bunlar gerçektir peygamber Efendimize de Muska yapılmış kırk gün yataktan kalkamamis muskalarin çözülmesi için koruyucu dualar var okunması lazım veya bu duaları bilenleri bulmak lazim

0|0
    0|0
    • Sen bliomusun o dualari peki yardimci olsan

• Nigde merkezdeyim

• Hımm izmit derincede Lokman hoca var int ye yaz Lokman efendi çıkar gelebilirsen eğer Allah şifa versin sabırlı olun bol bol dua edin

• Büyü işi gerçek yakınlarımdan yapanlar var malesef

0|0
    0|0
  • öyle bişi yok

0|0
    0|0
  • inter milan

0|0
    0|0
  • Bu Förmül Size Çok Karışık Gelebilir İyi Dinleyin

Förmül = Formül İse

Formül = FOrmul dür

burayı geçiyim

Muska + Büyü + 9999999Büyü < İhlas Suresi

0|0
    0|0
  • Neyini merak ediyorsunuz ona gore bilgi vereyim

0|0
    0|0
    • Bni nisanlimdan ayirdilar ailesi. Cocuk deli gbi sewerken bir anda sogudu. Birakti. Yaklasamiyor. Seviyor ama arayamiyor bile bisey yaptilar. Hocalar bnimde kismetimin bagli oldugunu soylediler.

• Gittim simdi bazi seyler deniyorum. Inanki kurtulmak istyorum bnde. Cok kotu gunler yasadim. Ölüp ölüp dirildim. Ben asla yapmamda yaptrmamda. Allah tan korkarim. Ama yapan kardeşim yapmis iste.

• Cinlerle alakali affi yoktur buyunun çok buyuk gunah boş verin

• Büyü yapanında yaptıranında ne bu dünyada nede ahirette nasibi vardır.

0|0
    0|0
  • Gözümle görmediğim hiç bişiye inanmazdım ama gördüm. inanıyorum.

0|0
    0|0
  • yapan da yaptıran da dinden çıkmıştır veladdalin amin pamuğu dıpıyahh

0|0
    0|0
  • ben inanıyom bayan buyur söyle

0|0
    0|0
  • İnanmıyordum ama çok yaşadım artık mecburen inanıyorum. Kesinlikle yapmayın yaptırmayın...

0|0
    0|0
    • Neler yasadin litfen anlatrmisin

• Merhaba bana da yardımcı olur musunuz

• @Adimadikon Merhaba; kusura bakmayın şehir dışındaydım, tabii ki yardımcı olurum, bana ulaşır mısınız?

• Konu ne sen onu soyle var tabi boyle

0|0
    0|0
    • Dugunumuze bir hafta kala ayrildik nisanlimla. Gercekten cok seviyoduk anlatmaya kelimelerim yetmez. Snra bnim hayatim zindan oldu korkuttular filan. Hocalara gittik. Büyü yapmislar :(

• mesaj atmam icin 2xper olmk gerekiomus atamadim

• He anladim takip et

• Inaniyorum ilgileniyorumda

0|0
    0|0
    • Anlatrmisin lutfen bnim ustmdede war nasil kurtulacagim

• Ne biliyosun oldugunu

Kızlar Ne Diyor 10

• Yaptırmayı düşünüosan yaptırma manevi boyutunu geçtim o seni gerçekten srvmeyecek yaptırdığın muska syesnde sevecek bunu mu istiosun musallat mı olsunlar? bir arkadaşma yaptılar kız çok kötü dönemler atlattı ayrıca krşıdakine de yazık niye uğraşıosunz böyle şeylerle sen elmayı seviosun DİE elma da sni sevecek değil

0|1
    0|0
    • Hayir canım yanlis anladin kuzucum. Ben yapmamda yaptirmamda. Biz nisanlimla Allah rizasi icin sevdik birbirimizi. Bizi ayirdilar ve bna yapmislar. Allah var tovbe yapmam ben. Neler yasadi o tanidigin anlatirmisin lutfen.

• Kenzul ars teşekkür ederim kuzum Allah razi olsun

• Rica ederim canım dikkat et kendne

• malesef bu tarz seyler var. bu günaha girenler de var, yaptırarak.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam kanka sende ilgilenme

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum çevremdeki birine de olmuştu

0|0
    0|0
    • Neler olmustu anlatirmisin canim

• kısmetini bağlatmış arkadaşı kız durduk yere nişanı atmıştı hocaya falan gittiler sonra gittikleri kişiden buna üç harfli geldi başka ankaradan bir hoca yardımcı olmuştu kız erkeklerden tiksiniyodu şimdi iyi

• inanırım. peygamberimize de büyü yapılmıştır.

0|0
    0|0
  • Oyle bir sey yok muska okumak var

0|0
    0|0
  • töbeler olsun büyü müyü konuşmayın bile ama muskam var :)

0|0
    0|0
  • inanmanın ötesinde eğer gerçekten uğraşan varsa yaptıklarında gerçekleşebilir bu sebeple düzgün hareket edip Allah'a sığınmak lazım.

0|0
    0|0
  • Evet buyuye ınanıyorum cok tanık oldıgum olaylarda oldu

0|0
    0|0
    • Anlatrmisin litfen onlar nasil kurtuldu

• İnanamam ben

0|0
    0|0
    • Bnde inanmıyorum ama gercekten war basima gelince anladim :(

Yükleniyor...