Ya bu nasıl başbakan, çok tatliş?

Resimdeki kanada başbakanı.
Başbakan dediğin takım elbise giyer, sinirli ve ciddi olur. Sadece yürür yemek yer ve el sıkışır. Nasıl bir başbakan buuu? Ya bu nasıl başbakan, çok tatliş?

3|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kanadalılar sıcak kanlı insanlar keşke kanadalı olsaydım :( her görüşe saygı duyuyorlar kimsenin önünü kapatmıolar ırk dil dini önemsemiolar bizim ülkede tartışamazsın bile hemen sövmeye başlarlar Amerika da iğrenç bir ülke zaten görüş ayrılığı olmaz hiç bir şekilde burada eylemlerde biber gazı var sadece neyseki Amerika da silahlar konuşuyor aman banane ben en iyisi mağaramda kapalı şekilde yaşayıp öleyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bbenim bile oy veresim geldi adama;çok sempatik😂

1|0
    0|0
  • On numara başkan. Çal keke çal :)

1|0
    0|0
  • eğlenceli olmak ayrıcalıktır. odun olmaktan iyidir yani,

1|0
    0|0
  • İdeoloji karmaşası yaşayan bir adam. Duruşu, karakteri olmayan bir adam. Her kesime kendini kabul ettirmek adına, erkek bakanıyla öpüşüyor, Müslüman olan kadınlarla tokalaşmıyor. Herifteki zihniyete bak, birde buna ülke emanet etmişler...

0|0
    0|0
  • o ne be darıca hayvanat bahçesinden kaçmış gibi düz duramıyormu bu adam normal insanlar gibi

1|0
    0|0
  • Bizimki de hamster a benziyo.

1|0
    0|0
  • Devlet terbiyesinden uzak bir başbakan.

1|0
    0|0
  • Satayım sana beya :D

0|0
    0|0
  • Adam eğleniyi rahat bırakın lo. d

0|1
    0|0
  • iyimiş

0|0
    0|0
  • klas adam😂

0|0
    0|0
  • Sakin ol Reyiz :D

0|0
    0|0
  • Sportif basbakan :D

0|0
    0|0
  • gerçek başbakan ama fazla böyle olmamak lazım

0|0
    0|0
  • senın gıbı

0|0
    0|0
  • iyide G20 ye gelmişmiş adamı kimse bilmiyorduu anma populer oldu memleketimizde.. .. Kanada'nın yakışıklı başkanı Justın Trudeau...

0|0
    0|0
    • Ben yakışıklı demedim. Eğlenceli geldi sadece

• Zaten anlamayacaksın boşver

• sen bana gerii zekalımı demek istiyorsunn? neden anlamıcamm

• Sen ne diyon İzlanda Başbakani istifa etmiş. Ülkemizde ki siyasilere duyulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...