İlluminati'ye Nasıl üye olunur 🔺?

İlluminati'ye katılıp, geleceğimi garanti altına alacağım. Birde bende para var ama ün ve şöhret istiyorum.. Ne yapmalıyım? Pls yardım edin. ☺️💀

0|1

En İyi Kız Görüşü

• önce ayağa kalk.. kendi etrafında 3 defa dön.. sonra illümisiki illümüsiki diyerek 3 defa daha dön.. tabi bunları yaparken kulaklarına para sıkıştırmayı unutma

4|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onlari bulamazsin onlar isterse seni bulur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tek gözünü kaşıkla oy, sonra kalan gözünü ittirerek ortaya getir. mukavvadan üçgen bir şey yap onu da kafana geçir.
    welcome to the illuminati
    yeho yeho yeho

2|1
    0|0
  • 3550 A mesaj atıyorsun katılmak istiyorum diye olumlu yanıt alırsan evinden gelip alıyorlar

0|0
    0|0
  • Öyle bir örgütün varlığı bile belli değil

0|1
    0|0
  • Ben İlluminati'de çalışıyom gel seni üye yapayım.

1|0
    0|0
  • canımsın

0|0
    0|0
  • Mekanlarını bas, vur masaya yumruğunu. Arkadaşım iyi misin

0|0
    0|0
  • Yazdım seni

0|1
    0|0
  • Olmaz öyle şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu tarz örgütler eski kafalı zihniyeti uyguluyorlardır. Gizliliklerini bu kadar uzun süreli koruya bildiklerine göre babadan oğla geçiyordur ve her bir mensubu çocukluktan yetişiyordur.

0|1
    0|0
  • Bak dostum bunu sen dün de sormuştun gizliden. Benim sağlam bir iş fikrim var fakat finans sıkıntım var. Bunu hayata geçirirsek, bir Mark Zuckerberg çıkacak bizden. Babanın tekstil firmasından 50 bin kadar bize bütçe ayır, zengin olalım, haliyle şöhret olalım...

1|0
    0|0
  • illuminati yaz 2222 gönder dan brown melekler ve şeytanlar kitabını kazanmaya hak kazan

2|1
    0|0
  • Profil resmin max headroom olayındaki kişi dğl mi?

0|1
    0|0
  • Gram akıl yok sende bir de illumunatiye katılmak istiyon :D :D

0|1
    0|0
  • paran varsa zaten geleceğşn garanti altındadır. kendine başka fantaziler ara bence.

2|0
    0|0
  • Paran varsa zaten hayatin garanti. :)

0|0
    0|0
  • sen onlara katılamazsın onlar sana yazılacak haberin yok :D

0|0
    0|0
  • Actually you do not choose this cause illumation want a human who is clever and smart ,

0|0
    0|0
  • Cv olustur at bakalim uyarsa aliriz illimunati@saçmalık. gözleri. devrilesiceler. com 😆🐤👍

0|0
    0|0
  • kaldı bir leylek demi

0|0
    0|0
Yükleniyor...