Merhabalar. Ben 22 yaşındayım. Hic uzatmadan direk konuya gireceğim. Fanatik Galatasaraylı oldugum ıcın her ızledıgım macta sınırden kendımı kaybedıp agır sozler soyluyorum. Bu her zaman boyle kendımı bir turlu tutamıyorum. Dun gece Galatasarayın basketbol macında buyuk streslı ve heyecanlı bır mac oldugu ıcın yıne kendımı tutamadım. Babamda her seferınde uyarırdı dun adamda kendını tutamadı üstüme yürüdü yeter artık diye. Bir iki tane sağlam patlattı. Bende dayanamadım vur hadi durma utanmıyosun dimi vurmaya devam et dedim dahda sınırlendı dahada cok vurdu. Daha sonra bana baya saydırdı. Ben böyle agresif bir cocuk ıstemıyorum s. t. r g. t buradan bı daha gelme dedi. İyide baba bana agresif diyorsun en ufak bırseyde ana avrad soven sensın? Biz kimin cocuguyuz neden boyleyız? sen böyle oldugun icin bizde böyleyiz. Neyse buda yetmedı durmadı 6-7 kere s. t. r git dedi. Aslında zor bisey degil cekip giderim ama anneme dua etsin. Sırf onun ıcın sabredıyorum. Bu zamana kadar ne sıgara ne alkol ne bı kotu alıskanlıgım oldu. Hergun namaz kılarım ıbadetımı yaparım. Gece 10 dan sonra dısarı cıktıgımı hatırlamıyorum. Babam Bizi kendi istedigi gibi yönetmeye calısıyo. Ama bu bızım hayatımız onun hayatı degil.. Kafayı yemek uzereyım ne yapıcam bılmıyorum babamdan ınanılmaz sogudum zaten bana oyle bı davranıyo kı sankı uvey evladım. Hic bir kötü alıskanlıgım yokken bı mac ızlerken kufur edıyorum dıye bu muamelemeyı gormeyı hakedıyormuyum? dısarda ıtı kopugu var onları gorup bıze dua edecegıne su yaptıgına bak. Yemın edıyorum kafayı tırlatıcam. DGS calısıyorum. 2 yıllık uni bitirdim 4 e tamamlıcam İl dısı yazıp burayı terketmek ıstıyorum. Yoksa genc yasta kanserden geberıp gıdıcem... Allah rızası ıcın su mubarek gunde bırı bana yardım etsın bı fıkır versın. Kandılınız mubarek olsun ALlah yapacagınız duaları kabul eylesın..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kufur gunah degılmıydı? hemde buyuklerının yanında? ustelıkte baban varken , bıde asırıya kacman fazla olmamısmı?
    namaz kılıyorsun duada edıyorsun allah kabul etsınde, bana ıronık bır durum var gıbı geldı.. neyse...
    gelelım sana...22 yasındasın okuyorsun.. henuz ekmegını almamıssın. baba evındesın... mecbursun... dısarda hayat hıc kolay degıl.. ööle gıderım anneme dua etsın demeklede olmuyor bu ısler... sen dua etsın dısardakılere benzemedık derken , o cocuklarını egıtemedıgını dusunup kızıyorda olabılır. o kufur edebılır , hakkı degıl ama edebılır... sızın yanınızda yapmıs ya da yapıyor olmasıda onu aklamaz. dogru bulmuyorum cunku cocuklar buyuklerden ogrenır. ama mac sırasında bıle olsa buyugunun yanında kufur etmen ve ıkaza ragmen susmaman ne yazık kı senı su anda haksız duruma dusurdu.
    hayatını kurana kadar, ya babanın dedıklerını yaparsın ya da okulu bırakır ısını bulur duzenını yapar oyle ceker gıdersın..

0|0
    0|0
    • Nereden biliyorsun calismadigi mi? 12 yasimdan beri her yaz calisip para kazaniyorum. 1 senedirde duzenli olarak calisiyorum bu yandan kursa gidiyorum. Kurs parasina kadar ben veriyorum. Babamdan 5-6 senedir 1 lira aldigimi hatirlamiyorum. Ayrica babam icerdeydi biz arka odada izleyip orda kufur ettim. Ve sinirimi stresimi atmam icin bana iyi geliyo. Kufur ediyorum diye ibadetlerim olmicakmi yani? O zaman kimsenin yaptigi ibader kabul olmaz. Sana nesi ironik geldi? Kafanda kurarak bilmeden seyler yazmissin.

• ablacım tutamıyorum kendımı ne yapayım :( onlarda bızı gormek ıstıdeıklerı gıbı davranmasın bu bızım hayatımız

• eig ıcın tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlışsın kardeşim o yönünü düzelt küfür olayını ve dgs odaklan kazan git

0|0
    0|0
    • Kardes biz mumyamiyiz. Bizimde sinirimi atacagimiz seyler olacak. Ayrica maci kendi masima arka odada izliyordum.

• Abimde vardi gerci. Oda kufur ediyodu ama ben biraz sesli ve abartarak ediyorum. Elimde degil napayim? Bu yuzden evlat red mi edilir

• Abartarak et o zaman evlenirsin ayrı evin olur sabaha kadar söv ama şu an ailenlesin bence bu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende mutsuzum

0|0
    0|0
    • ınsanın mutlu olmasının en buyuk sebebı kesnlıkle aılesı ya. Babasıyla arası ıyı olan anlasan ınsanları cok kıskanıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabret olur öyle şeyler babana diklenme ikinizde öfkeyle kalkıp zararla oturmuşsunuz yangına körükle gitmemek lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...