En eski arkadaşınız kaç yıllık. Belli bir noktadan sonra dostluktan kardeşlikten çok daha öteye geçmiş oluyor tabiki de.

Ne kadar köklü bir arkadaşlığınız var? Mesela benim hiç öyle bir arkadaşım olamadı. Sizlerin var mı ne zamandır arkadaşsınız. Ayrı üniversitelere gitseniz bile hep beraber olabildiğiniz ve yıllarca devam edeceğine inandığınız.

Güncellemeler:
Liseden arkadaşım ali ve mustafa maşallah senelerce hiç ayrılmadılar. Onun öncesinde de arkadaşlardı zaten. Çok imrenirim mesela onlara :/
Güncel

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok arkadaşım var öyle.
    Ilk okuldan bu yana devam eden dostluğumuz var.

0|1
    0|0
    • Benimde hala ilkokuldan olan arkadaşlarım var tabi ama yakın değiliz böyle kanka panpa şeysi olmadı :D :D

• Biz yakiniz birbirimiz için ölüme gideriz allah var.

Kızlar Ne Diyor 16

• Kendimi bildim bileli var 😀 benden 6 ay önce doğmuş

0|1
    0|0
  • Benim okuldaki lisedeki arkadaşım var, kreşteki arkadaşım var. Şimdi pek samimi değiliz çünkü birbirinden uzağız. En köklü 15 yıllık arkadaşım.

0|1
    0|0
    • Kreş falan iyice yükselt çıtayı :D

• Kreşe 1.5 yaşından beri gittim. Annem çalışıyordu kreş evin dibinde. Hem de sadece 3 rubl. Kalanı devlet ödüyor bütün kankalar oradan çıktı sonra evin dibindeki okula gittik bütün kreş oraya transfer oldu :) Lisede dağıldık. Bu yüzden kreş önemli.)

• 19 yıllık arkadaşım var. Evlendiği için eskisi kadar çok konuşamıyoruz, ama bende onun yeri başka. Ağzımı açmadan beni anlayan birisi.

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşım 11 yıllık.

0|1
    0|0
  • 8 senelik bir kardeşim var

0|1
    0|0
  • aslında 1 tane var :) hiç kopmadığımız. ama uzakta olunca ister istemez çok yakın olamıyoruz vakitlerimiz uyuşmuyor

0|1
    0|0
  • 9 yill

0|1
    0|0
  • 14 yıllık

0|1
    0|0
  • 18 sene

0|0
    0|0
  • 10 sene olmusdur😊

0|1
    0|0
  • 25 yıllık kendileri.. Bir zamanlar sıramızı paylaşamaz sınır koyardık..:) kısmet..

0|0
    0|0
  • 6 yılık

0|1
    0|0
  • benim 15 yıllık arkadaşım var aynı kardeşim gibi allah herkese böyle dostluklar nasip etsin

0|1
    0|0
  • 15 falan

0|0
    0|0
  • 6 yıllık

0|0
    0|0
  • Hiç arkadaşım yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 16 senelik var 4 yaşında tanışmısız aklım yetmeye başladığında hep beraberdik adamın hammaddesi ama bşw şerefsizi kendine hayrı yok

0|1
    0|0
  • 13 yıllık kardeslerim var

0|1
    0|0
  • 15 yıllık arkadaşlarım var da sürekli konuşup buluşma gibi bir durumda değiliz. Öyle biri dersen 8 yıllık arkadaşlarım var her fırsatta konuştuğumuz.

0|0
    0|0
  • @Apsolute 14 yıl :D

0|0
    0|0
  • 18 yillik

0|0
    0|0
  • 9 sene

0|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşlarım hepsi..

0|0
    0|0
  • 15 yillik

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yok, dostum da yok olmasın zaten.. Kimseye güvenemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...