Beyler bir söyler misiniz neden erkek erkeğe takılmak oturmak çok hoşunuza gidiyor?

Ben anlamıyorum beyler hakikaten çok keyif alıyorsunuz bir arada grup halinde kalabalık etkinlik yapmaktan, mesela gezmekten çay içmekten maça gitmekten acayip hoşlanıyorsunuz, yeni evli bir arkadaşım var mesela (bayan) eşi arkadaşlarıyla genelde , ne yapıyosunuz beraberken ya da nasıl bu kadar keyif alıyorsunuz ve ne konuşuyorsunuz ki bir araya gelince kopamıyorsunuz bir türlü

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olunca anlarsın.
    Bak şimdi yanımızda bayan olduğunda rahat rahat konuşamayız kendi anlayacağımız bir dilde iki laf etsek aşkım ne kast ettin diye sorsanız bir saat açıklama yap muhabbet ölsün o yüzden en iyisi erkek erkeğe takılmak.

1|0
    0|0
    • aa bak bu doğru oluyoda böye şeyler valla tebrikler işte böyle açıklamalar bekliyorum

• Rica ederim. Kadın kadına oturduğunuzu ve aranızda iki üç erkek olduğunu düşün sizi ne kadar anlarlar?

Erkekler Ne Diyor 22

• aynı soruyu kendine sor kadın kadına ne yapıyorsunuz bu kadar konuşacak ne buluyorsunuz bu kadar gülüp eğlenecek ne var ya da kız kıza konuştuğun şeyleri sevgilinle konuşabiliyormusun ya da seni daha iyi kızlar mı anlıyor erkeklermi

1|0
    0|0
    • yok anlama konusunda değilde hani genelde hep bir toplanıyorlarya ondan bahsediyorum

• peki teşekkür ederim :)

• rica ederim ben teşekkür ederim

• Ne yapalim. yalnizliktan olelimmi

1|0
    0|0
  • samimiyiz ondandır.

1|0
    0|0
    • bukadar kalabalık olup samimiyiet nasıl oluyo çok güzel valla kızlar hemen kalabalıkta başlarlar çekiştirmeye :)

• yok bizim gıybetle işimiz olmaz :D

• Cunku rhatim ak

1|0
    0|0
  • Kızların muhabbeti çekilmiyo çünkü

1|0
    0|0
  • spor karsilasmasi yapacaksam erkek arkadas bunun haricinde hrseyi kiz arkadas ile yaparimki

1|0
    0|0
  • samimi oluyor rahatsın

1|0
    0|0
    • ya öyle tabi bayanlarda öyle ama hani nesi keyifli gelyor bu kadar

• :) tam bir örnek oldunuz soruma şu an

• işte ondan tolanıyorduk zaten görevimiz bittiyse bir daha toplanmayalım :)

• Anlayamazsınız

1|0
    0|0
  • Kızların bulunmadığı bir grupta vakit geçirmek çok daha rahat ve eğlenceli oluyor.

1|0
    0|0
  • Anlayamazsın ;)

1|0
    0|0
  • Eskidendi o bence şimdi 3 beş kız gören erkek artık en yakın arkadaşını bile satıyor 😉

1|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanmalı ufaklık

1|0
    0|0
  • Sizi çekiştirioz

1|0
    0|0
  • :) valla sohbet muhabbet güzel ama evli biri eşine de zaman ayırmalı :D

1|0
    0|0
  • Sohbet muhabbet ortam hersey guzel :)

1|0
    0|0
  • özgür olduğumuz için,

1|0
    0|0
  • Çünkü anlamiyorsunuz..

1|0
    0|0
  • Çünkü acisiyla tatlisiyla hep yanımızda lar sevgilimizden ayrildigimizda bosver ya sana kız mı kalmadı demeleri ve rahatça kufur edebiliyoruz ve bu yüzden onlardan kopamiyoruz ve en basiti bir kızla yapamiyacagimiz cilginliklari onlarla yapa bildiriyoruz , durduk yere kavga çıkartarak onları dovdugumuzde çok hosumuza gidiyor ve yazın ev boş olduğunda bir kız arkadaşla sabahlaya bilirmisin ateşle barut yan yana durursa patlar ama biz bir grup oluşturduğumuz da sabahlaya biliyoruz mesala...

0|0
    0|0
  • Enişte her akşam halı sahada herhalde?

0|0
    0|0
  • Ben daha çok kadınlar ile etkinlik erkek erkeğe muhabbeti severim

0|0
    0|0
  • Tercih etmem

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...