SİZ olsaydınız napardınız?

Anlatacağım kimse yok o yüzden buraya yazıyorum. Sıkıntım ailem daha çok babam dediğim şahıs. 2 yıl önce annemi aldatıyordu ve sürekli kavga ediyolardı ben ise hep ayrılmalarını istıyordum çünkü evde kimse mutlu değildi. Annem işe gidiyordu babam bilgisayar başında oturmuş okey oynuyordu. Annem geç saatlere kadar çalışıyordu bunu fırsat bilen babam ise başka bir kadınla sürekli telefonla konuşuyordu ve onu sevdiğini söylüyordu. Dayanamadım anneme söyledim Annemde delil lazım bende söylüyorum inkar ediyor dedi. istersen ispatlarım dedim tamam dedi. bende telefona kaydettim yine o kadınla konuşurken. Daha sonra anneme gösterdim ve evi terk ettik. Ablam evliydi ona gittik 1 2 ay onlarda kaldık ben ise üniversiteyi yeni bitirmiştim iş bulamıyordum yük gibi hissediyordum enişte evi sonuçta.
Babam ise sürekli arıyor geliyor pişman olduğunu söylüyor yeminler ediyor hata yaptım bir daha olmicak diyor. biz inanmasakta annem inandı ve o eve geri döndük.. ve kavgalar daha çok arttı annem bunu bana nasıl yaparsın deyip kavga ediyordu. ANNEME çok defa dedim iş bulur çalışırım o adama dönmek zorunda değilsin dedim ama dinlemedi beni.Çalışma o zaman o baksın artık dedim işten çıktı. babamla benım iletişimim çoçukluktan beridir yoktur zaten çoçuklarınıda sevmez. işe girdi 2 ay çalıştı sonra çıktı baktı olmuyor annem yine işe girdi. ben de şu an çalışıyorum maaşım çok iyi değil ama idare ediyorum. Dün şeytan dürttü belkide bilmiyorum babamın telefonu masadaydı mesajlara girdim ve bir erkek adı yazıyordu seni seviyorum diye mesaj atılmış ve bu kişiyle süreki konuşmuş. Arkadaşıma numarayı gönderdim bir arasana dedim aramış bir kadın çıkmış... ALLAH korkum olmasaydı babamı çoktan öldürmüştüm ya da ben öldü

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durumu yaşadığım için çok iyi biliyorum gerçekten çok zor bir durum siz neden gidiyorsunuz öyle birini kapıya koyun kendisi gitsin başının çaresine baksın siz ikiniz çalışıyorsunuz kimseye ihtiyacınız olmaz bence annen durumu kabullenmek istemiyor sanırım

1|0
    0|0
    • biz baba tarafıyla oturuyoruz üst katta amcalarım var onlarda bize hak verıyor ama kendisi gitmez evet annem tuhaf beni de bıktırdı bize bu hayatı zorla yaşatıyor.

• Ada'm işsiz güçsüz bide aldatıyor annenle konuş kendisine gelsin bu ikinci olayı biliyorumu

• yok söylemedim ablamla paylaşmak istıyorum ama o da hamile üzülür bişey olur diye kımse bişey diyemıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Bence sakin oyle bisey yapma evet baban hata yapiyor ama bunun cezasini sen vererek anneni daha zor duruma sokarsin elinden geldigince Annene yardim etmeye calis paranin arta kalanlari topla duzen kurmaya calisin bjrlikte. kendi hayatinizi kuracak duzene sahip oldugunzda da o evden cikip gidersiniz. Umarim sizin icin iyi olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu saatten sonra ayrılmaları en iyisi bence, babanda o seni seviyorum dediğine gitsin bakalım kabul edecekmi öyle uzaktan göründüğü gibi değil herşey :( adam uslanmıyor belliki, madem anlaşamıyorlar ayrılmaları en doğrusu bari huzurlu bir hayatınız olur..

1|0
    0|0
    • herşey annemde bitiyor ama ben anneme laf anlatmaktan usandım

• Böyle kavga huzurluk devam edeceğine bitirmesi daha mantıklı
      bu son gördüklerini de anlat sen ona..

• Terkederdim

0|0
    0|0
  • Sonuçta baban bence annene söylemekle hata yapmışsın yuva yıkan sen olma

0|0
    0|0
    • erkek düşüncesi işte yuvayı yıkan ben mıyım birde hangi yuva?

• Eninde sonunda baban anlar yanlışını o kadını bul onunla konuş istersen

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayrıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...