SİZ olsaydınız napardınız?

Anlatacağım kimse yok o yüzden buraya yazıyorum. Sıkıntım ailem daha çok babam dediğim şahıs. 2 yıl önce annemi aldatıyordu ve sürekli kavga ediyolardı ben ise hep ayrılmalarını istıyordum çünkü evde kimse mutlu değildi. Annem işe gidiyordu babam bilgisayar başında oturmuş okey oynuyordu. Annem geç saatlere kadar çalışıyordu bunu fırsat bilen babam ise başka bir kadınla sürekli telefonla konuşuyordu ve onu sevdiğini söylüyordu. Dayanamadım anneme söyledim Annemde delil lazım bende söylüyorum inkar ediyor dedi. istersen ispatlarım dedim tamam dedi. bende telefona kaydettim yine o kadınla konuşurken. Daha sonra anneme gösterdim ve evi terk ettik. Ablam evliydi ona gittik 1 2 ay onlarda kaldık ben ise üniversiteyi yeni bitirmiştim iş bulamıyordum yük gibi hissediyordum enişte evi sonuçta.
Babam ise sürekli arıyor geliyor pişman olduğunu söylüyor yeminler ediyor hata yaptım bir daha olmicak diyor. biz inanmasakta annem inandı ve o eve geri döndük.. ve kavgalar daha çok arttı annem bunu bana nasıl yaparsın deyip kavga ediyordu. ANNEME çok defa dedim iş bulur çalışırım o adama dönmek zorunda değilsin dedim ama dinlemedi beni.Çalışma o zaman o baksın artık dedim işten çıktı. babamla benım iletişimim çoçukluktan beridir yoktur zaten çoçuklarınıda sevmez. işe girdi 2 ay çalıştı sonra çıktı baktı olmuyor annem yine işe girdi. ben de şu an çalışıyorum maaşım çok iyi değil ama idare ediyorum. Dün şeytan dürttü belkide bilmiyorum babamın telefonu masadaydı mesajlara girdim ve bir erkek adı yazıyordu seni seviyorum diye mesaj atılmış ve bu kişiyle süreki konuşmuş. Arkadaşıma numarayı gönderdim bir arasana dedim aramış bir kadın çıkmış... ALLAH korkum olmasaydı babamı çoktan öldürmüştüm ya da ben öldü

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...