Alevlerin içindeyim çıkmak istemiyorum?

Ben sürekli gülen bir çocuktum.5 dakika gülmesem insanlar neyin var diye sorardı. Ta ki o güne kadar. Sınıfın serserisi kızlara hava olsun diye bir anda anneme küfür etti. Bişey yapamadım. Sonradan yanına gittim. Bunu mu takıyosun dedi. Depresyona girdiğim için önüme gelene anlattım. Bundanda pişman oldum. Sonradan korkmamaya başladım ve ağırlığımı koydum. Birdaha aynı şeyi yapamaz. Ama orada bişey diyemediğim için çok çok pişmanım. Ailem olayı öğrendi. Anneme karşı suçlu hissediyorum. Ona laf etti ve bişey yapamadım. Depresyona girdim ve çıkmak istemiyorum.Çünkü korkaklığımla bunu hakettim. Keşke ölseydim.Çocuğu dövsem bile orada bişey yapamadığını gerçeğini değiştirmez. Zaten dövecek cesaretimde yok. Anneme baktıkça kahroluyorum. Alevlerin içine düştüm ve çıkmak istemiyorum.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• yaa sen ciddi misin , niye takıyosun ki bunu küfür etti diye senin annen o küfürü hakeden bir insan mı oldu , onun edepsizliği yüzünden niye bunalıma giriyosun.

0|0
    0|0
    • Bir erkek annesine küfür edildiğinde susacaksa neden yaşar?

• herkesin yapısı farklı oluyor , her kavga etmeyen eli yok diye her küfür etmeyen ağzı yok diye mi yapmıyo sence , burda olay el, ağız değil burda olay edep..

En İyi Erkek Görüşü

• panpa bu yaşadıkların hiçbirşey. kendi kendine kuruntudan başka birşey değil bunlar. benim ne annem kalıyor ne bacım ne kundaktaki bebeğim. sen birde benim yaşantımı görsen rezalet. ben niye acaba senin gibi kendimi karanlıklara atmıyorum? depresyona girmiyorum? ateşler içinde ızgara olmıyorum? çünkü ben kendimi aştım. sinirlerime hakim olmayı öğrendim. insanları takmamayı öğrendim. bunlar yaş ile alakalı, kişinin kendini geliştirmesiyle alakalı. senin ki çocuk işi, boş boş kendini dolduruşa getirip duruyorsun yani başka birşey değil bu. kasıyorsun kendini kısaca. herkesi herşeyi takarsan böyle olur. aferim devam et yakın zamanda yatağa düşersin zaten hastalıktan.

0|1
    0|0
    • Gözünün içine baka baka Anneme küfür ediliyor. Ve sen birşey yapmaya cesaret edemiyorsun. Anneni koruyamıyorsun. Buna nasıl dayanır insan?

• Abi bir erkek nasıl dayanır buna?

• insan herşeye dayanır. tabi bunu anlamanı beklemiyorum sende o irade yok diyeyim. dayanan dayanıyor. bu takıntıları yenmek ile alakalı ama sen yenemeyeceğin için mahkumsun diyeyim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya sacmalama bundan depresyona mi girilir 😒😒 takma kafana bir

0|0
    0|0
  • Çıkmada zaten

0|0
    0|0
  • Mal mısın ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunlar hep dertsizlikten oluyor. Hayat biraz gerçek yüzünü göstersin, biraz sorumluluk almaya başla unutursun.

0|1
    0|0
    • Ah be abi. şu geçirdiğim iki ay ı sana nasıl tarif etsem. Kendim için bir derdim yok. Anneme baktıkça kahroluyorum

• Hayat eksik yanlarımızı tamamlar kardeşim. Serseri bir adam sana küfretti diye kendini boşu boşuna kahrediyorsun. Bir düşün, farz edelim ki ona zarar verdin. Ne değişecek?

• Anneme küfür ettiği için cezasını bulmuş olucak. Kendim için üzülmüyorum annem için üzülüyorum

• Allah yardım etsin

0|0
    0|0
  • Korkak yetiştirilmek anne ve babanın neden olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
    Ayrıca oz güven kazanman için arkadaş edinmen gerekir ve onu bir guzel patakla sonra.

0|0
    0|0
    • Şimdi gelip sataşsa bu sefer döverim. Ama orada bişey yapamadım. Anneme küfür etti ve ben bişey yapamadım. Anneme baktıkça kahroluyorum

• Anne küfrü edecek kadar aşağılık bir mahluk ile kavga etmeyeceksin.
      Öncelikle konuşmalıydın ona erdemsizce davranıp bu küfrü etmemeliydin empati kurmasını sağlamalıydın "biri senin annene küfreder ise telkin ne olur" diye.
      Bazen bazı insanları kelime ile doversin.
      Ben çocukluğumdan beri yaşadığım cevre dolayısı ile çok kavga olayı yaşadım çok kişi tarafından dövüldüm yara aldım ve bana hayatta kalmayı öğretti bunlar.
      Çünkü dövüşmeyi ogreniyorsun gözün korkmuyorum gördüğünden ve bir zaman sonra vevreme üstünlüğümu gösterdim kan kusturuyordum onlara.
      Lise de grup tayfa olayı varmış ben bilmem anlamam. Arkadaş sevmediğimden hep tek takilirim ve bir gün bir grup serseri okul tayfasiyla cattik dağa doğrusu onlar bana catti nedensiz tenhaya cekildik ve beni tehdit etmeye başladilar.
      Bende erkekliginizi cesaretinizi birbirinizden mi alıyorsunuz dedim. Bu kadar mi korkaksiniz dedim. Sonra kendine güvenen okul dışında benim karşıma gelsin yoksa hepiniz gelin sonuç kavga yaşanmadı.

Yükleniyor...