Bunaldım bana yardım edin?

Benim eşim dünyanın en iyi adamı. en çalışkanı sıgara yok alkol yok işten eve evden ise kendimize kalınca mutluyuz fakat ailesi benı çok yıpratıyor eşimi üzmek istemiyorum ama kayınvalidem her dediğini yaptırıyor yapmayınca bagriyor sürekli hizmetini yapıyorum kendi evime gidince sanki başkasının evine gitmiştim gibi kıyametler kopuyor kimse uzulmesin istedikce işler sarpa sarıyor yapmadığım bişeyi yaptın deyip gorumcelerim üstüme geliyor ne yalancıgm kaldı ne dedikoduculugum evimin hanımı olmak istemiştim esimin ailesine uşak oldum ve yaranamiyorum esimde tartışma sıralarında bosanmak tan bahsediyor bende senin aile düzenin bozulmasın ben giderim üzülme diyorum sürekli gorumcelerim annelerinde ben önce kendi evimi toparlıyorum sonra kaynanamın evi supuruyorum ve bana buna ramen elestirilcek çok şeyin var ama ben söylemiyorum diyor ne evlilik hevesim kaldı ne mantıklı cumle kurabiliyorum oturmayı sevmiyorum ben kendime is buluyorum diyorum oda bana benle oturmayı sevmiyor yanıma gelmeyi sevmiyor diyor
Bana yorum yapın psikolojim çok bozuk bütün arkadaşlarımı yasakladilar akıl veriyolarmis bana diye kardes arkadas yerine koyun beni ben ne yapacam nası yapacam

0|1

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...