Tecavüz suçuna idam gelmeli mi?

Cinsel suçlar için idam gelmeli mi? Hukumetin ensar vakfina sahip cikmasi konusunda ne dusunuyorsunuz?

• evet idam edilsinler
    89% (41)78% (21)85% (62)Oy Ver
  • hayır ben akapeliyim
    2% (1)7% (2)4% (3)Oy Ver
  • fikrim yok
    9% (4)15% (4)11% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Akapeye oy veren gerçek dindar kardeslerimizde gercegi gorsun
Aaaaaa

1|1
16|17

En İyi Kız Görüşü

• İkinci şık baya gülümsetti 😈😈 Yanlışın affı olmaz. Hata yapan tüm pıçler gebermeyi hak eder. İdam gelmeli..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dönemde tecavüz suçlarını aşırı artmış olması, sanki birileri tarafından kollanıp korunduğu izlenimi veriyor.

Bir bakan düşün üstelik kadın, üstelik aileden sorumlu bir kadın bakan ama tecavüz skandalını hiçe sayıp Ensar Vakfı'nı koruyan bir bakan! Ensar Vakfı'nda yaşananlara bir kerden birşey olmaz yorumu getiren kişi Bakan olmamalı.

Ve TBMM’de: Ensar Vakfı’nda 45 erkek çocuğa tecavüz olayı üzerine Aile Bakanı hakkındaki gensoru AKP oyları ile reddedildi...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Akpli olmakla ne ilgisi var. Hepimiz böyle suçlara idam gelsin istiyoruz.. Vakıfla kişiyi karıştrmaktan vazgeçin artık. Suçlamak için neden aramayın. Sizin mantğınıza göre dolmşta tecavüze uğrayan o kızımızı öldürenler yüzünden tüm dolmşçular suçlu bulunmalı, okulda öğretmeninin tacizine uğrayan çocuklar yüzünden o okulların hepsi kapatılmalı.. Şimdiye kadar da çok oldu böyle olaylar hangi birinde adamı değil de okulu suçladı zihniyetiniz. Sizin şu çalışamayan error veren aklınıza tüküreyim ben. Bir kere de adaletli olun be bir keree.

0|0
    0|0
  • Hadim edilsin

0|0
    0|0
  • idam gelmeli

0|0
    0|0
  • Evet gelmeli

0|0
    0|0
  • Hadim gelmeli

0|0
    0|0
  • Önce işkence sonra idam gelmeli

0|0
    0|0
  • İdam!

0|0
    0|0
  • Sadece tecavüze değil bir çok şeye gelmesi gerekiyor en başta teröristlere.

0|0
    0|0
  • İdam edilmeliler insanları ne psikolojiye sokuyor o pislikler.

0|0
    0|0
  • Akepeli olanlar hayir diyo diye bisey yok tobe ya biz insaniz herkes tepki gösterir

0|0
    0|0
  • Geç bile kalındı, çoktan olması lazımdı

0|0
    0|0
  • Akp öyle böyle yapıyor yok turkcell destek veriyor hattınızi kapatın böyle boş şeylerle ugraşmayın

0|0
    0|0
  • Evet !!!

0|0
    0|0
  • Edilmeliler.

0|0
    0|0
  • hayırdır ne alaka sanki akp li olanlar tecavüz ediyormuşta hayır hayır ben akp liyim idama ne gerek var? der gibi.. tövbe tövbe.

chp li mhp li hdp li akp li olması fark etmez kardeşim herkesin kendi görüşü ama yeterki insan olsun barışçı olsun özgürlükçü ve adaletçi vijdanlı olsun.

ha ama bence bu insanvari görünümlü hayvanlara da idam değil öyle bir şey getirilmeli ki ölümle kurtulmamalı!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• önce hadım edilip, zincirlere vurulup sokaklarda ibreti alem için gezdirilmeli daha sonra diri diri yakılmalı.

1|0
    0|0
  • bazi ulkelerde tecavuzculere soyle ceza veriyorlar once hadim ediyorlar. Adami 2-3 saat cirilciplak sirti gunese gelcek sekilde bekletiyorlar sonra biraz tuz doluyorlar sirtina ve gunde 1000 tane kirpac vuruyorlar. Bu ceza hergun boyle devam ediyor. Idam istemem cunku o serefsizler icin bir kacis yolu olur aci cekmeleri lazim olmeleri lazim hergun kirpaclican olene kadar.

0|0
    0|0
  • idam mı dedin sen :D
    adam teröriste bile özel ev yaptırdı gül gibi geçinip gidiyor
    bu tecavüzlerin artma sebebide cahil halkın eseridir
    milletçe alkışlıyoruz :D

0|0
    0|0
  • İdam istemiyorum ama bunun herhangi bir partiyle alakası yok. O yüzden anketi cevaplamadım. Olay olduktan sonra müdahale etmek yerine olayın olmaması için mücadele etmeliyiz. Bunun yanında yanlış bir idam kararının geri dönüşü yok. Son olarak idam gelecekse, önce adalet gelmeli. Yoksa (bu her iktidar için geçerli) hükümetin katliam kurumu olur.

0|0
    0|0
  • Muebbet vereceksin direkt... geberince ds Allah bilir zaten. ne yapacagini

2|0
    0|0
  • İdam fazla medeni geliyor. Daha hayvani şeyler yapmak lazım. Mesela çükünden tavana asıp aşağı sarkıtmak ve çükünden tavana asılmış insanın altında bekleyen karnı aç köpeciklerin daha iştahlı yiyebilmesi için o insanları kana bulamak. Hayvanlara bir faydamız olur en azından.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Gelebilir tabikitabiki sakinca gormuyorumgörmüyorum. Ama ilk genel evlerin kapatilmasi lazimlazim

0|0
    0|0
  • Idamin her turlusune karsiyim. Sucu ne olursa olsun bir insanin diger bir insanin yasamayi hakedip etmedigine dagir karar verme yetkisi yoktur bence.

0|0
    0|0
  • evet idam gelmeli.

0|0
    0|0
  • Koyunlar, Lütfen

0|0
    0|0
  • :) hadım edilsin etek giydirilsin sonrada dörtyola atılsn gece vakkti o zaman anlasnlar yaptıklarnn yanlış olduğunu

0|0
    0|0
  • AKP' İle ne alakası var Dostum?

Çok merak ettim :D

0|0
    0|0
    • Kardeşim akape destek veriyorya ondan dedim

• Idam kesin cozum degil kardes onemli olan zihniyet akapenin zihniyeti bu tarz sapikliklari destekliyor zaten biliyosun bunlarin dedeleri ufurumcu hocaydi

• yahu siyasetten bir gram anlamıyorsun. Tabi tecavüzcüleri akp sayesinde kazandı ülke tabi tabi haklısın ne diyeyim :) İşine bak bence yazma daha :)

• Özellikle çocuk tecavüzleri başta olmak üzere bence onları hadım etmeliler.

0|0
    0|0
  • idam değil de hadım etseler, sonra da özel bir hücrede buna tecavüz etseler daha sağlam olur ceza. herif kendini öldürür zaten bunca şeyden sonra

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...