Hani Cennette Herşey İyi Herşey Yolunda Herşey Mutlu Olacak Ya Sıkıcı Değil Mi Sizcede?

Hani Cennette Herşey İyi Herşey Yolunda Herşey Mutlu Olacak Ya Sıkıcı Değil Mi Sizcede?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• O an ki duygularinla simdikiler aynı mı olacak sence? Hayır.
    Olmayacak.

0|1
    0|0
    • Aman sanki cennete gireceğimiz kesin de dert ettiğim şeye bak.

• İnşallah be. Ama benim eşim böylede güzel ya.

• Hadi inşallah girersiniz

En İyi Erkek Görüşü

• 2 seçeneğin var birinde yanacaksın diğerinde yaşayacaksın. hangisi? cennet elbette. o zaman mızmızlanma. cennete gittin de sıkılması kaldı :D

0|1
    0|0
    • O değilde Cristiano Ronaldo ömür boyu cehennemde mi kalıcak yazık ya adam hayırseverde bir herif üzülüyorum ona eğer Müslüman olmadan ölürse ve onun gibi daha niceleri. Ve ülkede bir sürü tcavüzcü utanmaz katil şrfsz var onlarda eninde sonunda cenneti cezasını aldıktan sonra tadacaklar mı

• bu konuda birşey bilmiyoruz. ama allahın adaletli olduğuna gönülden inanıyorum. bu dünya da adalet olmasa da hak yerini bulacaktır. umulur ki cenneti hak ederiz sanmıyorum ama...

• İnşallah girme şerefine nail olabiliriz.

Kızlar Ne Diyor 3

• Orada sıkılmak duygusuna sahip olmayacağımızı söylemişlerdi bana ayrıca sen bir cennete git de bunu sonra düşünürsün😊

0|1
    0|0
    • Ablacım yusuf yusuf oluyorum cehennem korkusundan zaten olaya iyi tarafından bakak dedik hemen şey yapmayın öyle.

• Beterin beteri var dimi zina yapan içki içen cinayet işleyenler daha neler neler.

• sen önce cennete git bakalım... tabi gidebiliyorsan..

0|1
    0|0
  • Nasil skci olsun cennet orasi sklirsan internet var sklirsan kiz var haram da degil

0|1
    0|0
    • İnternet mi ahaha :D

• Doğru ya orda nefis olmadığı için edepli olacağız zaten günah işlemek aklımıza gelmez.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aman sanki cennete gireceğimiz kesin de dert ettiğim şeye bak. (kendi sorunun cevabını kendin vermişsin)
    http://i.hizliresim.com/ZkpooA.gif

0|1
    0|0
  • Eee sıkıcı olacaksa seni cehenneme göndersinler

0|1
    0|0
  • Sıkılma yok kanka

0|1
    0|0
    • Halla halla sürekli eğlence parti mi var yorulmuyacak mıyız sürekli yoksa yorulmakta mı yok?

• Hakketle onlara da yazık hani bazıları sonradan geliyor cennete ama Müslüman olmayanlara çok yazık hep yanacaklar yaw bide bakıoyrum şu an hayatta Müslüman olmayıpta çok iyi insanlar var Müslüman olupta tecavüzcüler cinayet işleyen gaddarlar kötülükler yapanlar var insan üzülüyor tabi.

• Onlara munafik deniyor kardeşim. Cehennemin en alt katinda yanacak olanlar , en büyük azabi görecek olanlar onlardir. Kimin iyi kimin kotu olduğunu rabbim bilir takma boyle şeylere kafani

• cehennemde ateşte yanarak bagirmak. farkli pozisyinlarda biyerlerimize comak sokmalari cok zevkli demi. hiç sıkıcı değil demi 😀😀😀

0|1
    0|0
    • Adrenalinn :D Şaka bir yana az önce cehennemle ilgili şeyler okudum öyle şeyler vardı ki şok oldum ve en sonundada ne diyor biliyon mu bu sadece 1. katmış 1. kat böyleyse 7. kat nasıldır düşünmek istemyrm.

• Bilemeyiz

0|1
    0|0
  • :) olmıcak tabiki sonuçta istediğin herşey olucak Şu an beyninin yüzde 3 nü kullanıyorsun 100 ünü kullanınca.. anlıcaksın

0|0
    0|0
  • Cehenneme gidenlerle party time

0|1
    0|0
    • Hee parti için zaten var orası töbe töbe. Yanmaktan bırak partiyi yürüyebilsen iyidir.

• bu soru kadar sıkıcı olamaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...