İnsanlarla neden anlaşamıyorum?

Normal bir iletişimde bulunamıyorum kimseyle kolayına hemen gülmeye başlıyorum biri birşey diyor hemen gülmeye başlıyorum etrafımdaki insanlar bu yüzden beni salak gibi görüyolar ete boka gülüyon sende if. s. s diyolar filan neden bukadar çok gülüyosun diyolar yine gülüyorum mesela sınıftakilerin çoğu laf sokma çabasında ve ben kimseyi söylediklerimle kırmamak incitmemek isterken onlar rahat bir biçimde herkese laf atıyolar bu beni rahatsız ediyor ama bana yapıldığında gülerek karşılık veriyorum. Herkese önyargıyla yaklaşıyormuşum gibi geliyo bazen acaba ben şu ortamda bulunamadığım için mi sürekli kötülüyorum içten içe filan düşüncesine kapılıyorum ama alakası yok fikirleri görüşleri saçma geliyo samimi olduğum biriyle diyelim ki Samsung Galaxy nin şu özelliği var grafikleri iyi kamerası çok iyi filan o ordan atılıyo IĞAAA ENİYİSİ AYFON AYFON SİKEĞĞĞ biz burda özelliklerinden filan bahsediyoz kamerasından bahsediyoruz o direk tek cümle ayfon sikr ln mk. s. s diyip gidiyo ya da önemli bir konu konuşuyoz geliyo anlamsız anlamsız alakası olmayan cümleler kurup gidiyo yani ciddi bir şey konuşmayıp sürekli laga luga yapıyorlar ama ben istemsizce gülünce ay ne gülen be slk. s. s ulan istemeden güldüğümü biliyosun zaten ama konu bu değil konu ben olayları fazlamı abartıyorum gözümde yoksa ortammı bozuk inş anlmşsnzdr. s

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• psikopat_hatun diyorki sen olması gerekeni yapıyosun gülmek iyidir bırak ne derlerse desinlerhayat onları güldürmüyrsa onlar espiri anlamamıştır :D

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Herkesle arkadaş olmaya çalışıyorsundur büyük ihtimalle ya da herkes tarafından kabul görüp sevilmek felan istiyosundur. Arkadaşım anlattıklarından çıkardığım şey mantık ve zeka olarak ortamındaki arkadaşlarından daha üstünsün veya kültür olarak diyeyim. Burdaki insanları yaptıkları saçmalıklardan dolayı yargılamaman güzek bişey fakat yargılamayım diye düşünürkende ileri gidip çok fazla hoşgörülü olma bence. İlerde karşına kültürlü elit insanlar çıktığı zaman geçer bunlar merak etme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...