Bilenler Yardımcı Olabilir Mi?

Kız arkadaşımın başına gelenleri anlatacam. Bilenler anlayanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

kız arkadaşım yurtta kalıyor oda 6 kişililik 3 ranza şeklinde. her gün buluşuruz her gün okula gider yani yurtta zerre zaman geçirmeyen biridir kendisi kahvaltı yapar yangın merdiveninde sigara içer uyur öyle biri yani. defalarca şampuanı yıkadığı eşyalarının kurutma şeyinden çalındığını felan duymuştum neyse. sakin biridir sesi soluğu çıkmaz kavga döğüş sevmez. odadakiler zevkleri uğruna ışığı sabaha kadar açar uyuyamaz laf söylemez kendinin işi olur onlar ışığı kapatır açmadan telefon ışığı ile ders çalışır felan. neyse bunu bugün 2 arkadaşı yan odadan biri biri ise onun odasından oyalamış yangın merdiveninde ve odaya bu girdiği sırada bir kız benim makyaj malzemelerimi neden çaldın çantanda ne işi vardı ben düşürdüm kenarı kırıktı da vs vs cingar çıkarmış. nereden aldın bunları fişi nerede niye hırsızlık yaptın vs vs polis çağırmış yurt yönetimi hırsızlık var diye ve odadaki herkes şahit sözde yan odalardakiler bile. sevgilimi sevmiyorlar çünkü benimle olması onların içinde olmaması onlarla zaman geçirmemesi yani alkollü mekanlara felan giderler sözde kapalılar ama sevgilim gitmez bu sebeple onu sevmezler odadan yollamak adına böyle bir iftira atmışlar ve çaldın dedikleri malzemelerede kızlar el koymuş. bu durumda yarın ne yapmalıyız bana bilenler açıklayabilir mi. ben annesi babası dahi olsa çantası eşyaları kurcalanmaz özel hayata müdahaleye girer ve büyük suçtur diye biliyorum ve yetmezmiş gibi kızın günlüğünü felan okumuşlar ortalık yerde bağıra bağıra anlatıyorlarmış yani bu iftirayı nasıl aklayabiliriz. yurt yönetimi polis ve kızlar nereden aldın fişleri nerede diyorlarmış. ben bile dün tişört aldım fişini alıp attım. geçen sene aldığım yeri unuttum yani bu durumda ne yapılır

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• o kızın o yurtta kalmaması lazım canını çok sıkarlar bak, biraz dişini göstersin.

0|0
    0|0
    • gösteremez kaç kere dedim biraz sert ol çirkef ol sözünü dinlet diye ama yok vur ensesine al ağzından lokmasını tarzında sessiz sakin bir kız. bu sebeplede odadaki 3 5 sorunlu kız bunu kullanmaya ezmeye kalkışıyor

• Hiç kız arkadaşı yok mu? Kız arkadaşı falan varsa ev onların ve burda kalacağım falan desin ailesine kızla da konuşsun. Küçük bir yalan sadece inan onun psikolojisinden önemli değil.

• tüm arkadaşları yurttaydı evde kalan kimsesi yok ve dediğin çok doğru o sebeple onu bir şekilde yanıma alacam. artık kimsesi yok çünkü arkadaşları onu sırtından vurdu.

Erkekler Ne Diyor 1

• Gun gecmiyorki bir insanlik ayibi daha islenmesin , Malesef ustad bu durumda ben pek yapacak birsey bulamadim.. Allah Yardimciniz olsun..

0|0
    0|0
    • aynen insanlık ayıpları o kadar fazla ki. sözde kapalı kızlar ama alkollü mekanlardan çıkmazlar ve yanlarına suç ortağı ya da arkadaş ararlar. sende hayır dedin mi dedikleri olmadı diye bu gibi iğrençliklere yönelirler. neyse inşallah sorunu çözeriz biran önce

Yükleniyor...