18 Yaşında biri ne iş yapabilir?

Hiç bir mesleği yok süpürge tutmayı bile bilmeyen biri daha önce çalışmadığı için beceriksiz
Okul okumuyor orta okul mezunu. Açıktan lise okuyo ne yapmalı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam bir avm de iyi bir mağazada işe başvurur orda çalışır yükselir mağaza müdürlüğüne kadar giderdim en azndan avm iyi olursa cevren de kaliteli temiz insanlar olur

0|1
    0|0
    • Becerebilirmiki mağazada elbise felan katlayamazki bu beceriksiz

• ya müşterilerle ilgilenen olabilir ne biliyim iyi bir markaya girse rhat eder

• Deneteceğim sağol teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Garsonluk, kasiyerlik, çıraklık, erkek olsam yapardım

0|1
    0|0
    • Garsonluk yapabilir aynen. Kasiyerlik yapamaz çıraklıkda yapmaz para yok diye

• Aynen evde gösterdim heycanlanma felan diye deniyeceğiz bakalım sağol

• Ne demek

Erkekler Ne Diyor 3

• açıktan online test felan var sınavlara gırerken onlardanda coz lıseyı bıtır kesınlıkle ya da gece okuluna gıt keısnlıkle lıseyı bıtır okumak herseydır bu devirde, garsonluk yapabilirsin ya da bir yere yetıstırılmek uzerıne gır, ya da kurslar var desen kursları felan tekstılde felan pc den anlıyosan oralara gıt grafıkerlık kursları var oraya gıt ama meslek edın ve okulunu oku

0|0
    0|0
    • Açık lise gidiyor kardeşimde. şu an daha çok böyle asgari ücret alabilceği felan bir iş lazım

• işkur a gıt kaydol onlar ıs bulur sana

• tamam sağol teşekkürler

• Asgari ücretle herhangi bir yere gir tecrübe edin, sonra kurumsal bir yere geçersin daha iyi şartlarda çalışırsın.

0|0
    0|0
  • Okula devam etmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...