Fake sananlar? Bu nedir?

Merhaba arkadaslar ben kapali bir bayanim belirteyim oncelikle bir kac kisiyle konusmuslugum oldu burda ve fotografimi gosterdim bana hepsi fake misin sen dediler
kapali bayanlarin fake leri nasil oluyor anlayamadim?

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Senin için komuşöuyorum da gerçekten bu sitede o kadar çok fake var ki artık kim gerçek kim sahte ayırt edilmiyo. İyice profesyonelleşti millet. Hele bir de güzel bir bayansan ki bazı kızlara kapanmayı ben acayip yakıştırıyorum insanların o kanıya varmış olabilme ihtimalleri normaldir. Fazla takılma sen kimseyw bişeyler ispat etmek zorunda değilsin ;)

1|0
    0|0
    • Tesekkurler bu sozlerin icin :)

• Rica ederim. Güzel ve kapalı olman senin suçun değil aksine övüneceğin bir şey diye düşünüyorum :)

En İyi Kız Görüşü

• Fakelik açıklara özel bişey mi? Kapalılar başka birinin fotosunu kullanamaz mı? Bende kapalıyım ama bu açık kapalı muhabnetlerini hiç sevmiyorum ne kapalılar tanıdım yemediği halt kalmayan insanın beyni bakış açısı önemli yapacak olduktan sonra açığa kapalıya bakmıyo o işler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Nisa giyim reklam. afislerindeki gibi bir kizsan, olabilir, denebilir..

1|0
    0|0
  • Çok güzel olmalısın ve makyaj yaparak ve şık giyinerek resimlerini göstermiş olmalısın ya da dar ve çekici kapalı kıyafetler giyiyor olmalısın.

0|0
    0|0
  • trollmusun demek istemizlerdir.

0|0
    0|0
  • kim dedi sana faresin diye bakiim :D

0|0
    0|0
  • kapalı bir kadının başkalarına özel olarak kendi fotoğrafını göndermesi de ayrı bir garip, o kafandakini süs olarak takıyorsun galiba.

0|1
    0|0
    • gondermedim arkadasim Profil den gosterdim sadece niye hepiniz boyle yapiyorsunuz ama

• suçlama yapmama gerek yok zaten kendin söylemişsin, bir kaç kişiyle konuştum ve resmimi gösterdim ve bu bir kaç kişi benim gerçek olduğuma inanmadı diyen sen değil misin, daha ne yapacaksın sen bilmiyorum ki :D

• artık kocalar ya tv den ya netten o yüzdendir

• Çok güzel olduğundan olabilir

0|0
    0|0
  • Demekki çok güzelsin ondan bu tepkiler

0|0
    0|0
  • o kadar fake varki artık insan herkese tereddütle yakyaşıyor

0|0
    0|0
  • şimdi kimle konuştun ne yaptın bilimiyorum ama resim koysan nasılımda anlardım onuda geçtim bir gün nasılım sorarsın kağıda ks de bende varım yaz elinde o zaman fake olmadığını anlasın herkes

0|0
    0|0
    • Nasilim hic sormadim normalde resim koymam zaten profilimde yok ama konustugum kisiler gorsun diye profile 2 dk koydum geri cektim hemen fake misin dediler yok diyince kandirma falan sonra bazilari hakaret etti engellediler hesapi kapatacagim son sorum burda zaten... dahada gostermem kimseye

• sen bilirsin gidene kal demeyiz burası gelen gidenlrin yeri

• Canını sıkma, bana yollamadığım halde profil fotoğrafıma fake diye sabit 3/4 mesaj geliyor günde :D

0|0
    0|0
    • bende yollamadim zaten ayni sen gibi profil resmi yaparak gosterdim geri cektim arkadasim ama iste bazilari dalgami geciyorsun diye engelledi beni zoruma gitti

• Yahu boşver düşünmene gerek bile gerek yok. O kişiler ciddi derece de özgüvensizliklerini ve tipe bakarak sohbet etme kişiliklerini bu şekilde göstermişler.

• çok güzel bir fotoğraf gösterdiysen öyle demiş olabilirler

0|0
    0|0
  • Google a kapalı bayan yaziyosun oradan çıkan fotolari soruna yapistiriyosun işlem. tamam

0|0
    0|0
  • herkesin fakei var burada

0|0
    0|0
  • Soruya cevap verecegimde umutmadan bir sorayim fakemisin;)))

0|0
    0|0
  • sanalda babamla karşılaşsam annesinin kızlık soyadını sorarım :D

0|0
    0|0
  • Güzelsindir ondan fake sanmışlardır.

0|0
    0|0
  • sahte misin demişlerde bakma sen buralarda karışık su sıralar..

0|0
    0|0
    • oyle galiba yanlis anladilar beni zaten

• dogrudur geldigim gibi geri gidecegim bende cok hakaret edildi bana hesapi kapatacagim zaten :/

• kapatma bence ama profili gizle lazım olur gizliden soru sorarsın..

• Değilim deseydin. 😊

0|0
    0|0
  • Sanırım burada "puan kasmak" isteyen erkeklerin açtığı bayan hesapları var :)
    Onlardan dolayı sana inanmıyor olabilirler ;)

0|0
    0|0
  • ksde kapanmadın dimi sen?

0|1
    0|0
  • Belki çok güzel olduğun için fake demişlerdir sonuçta güzellere fake derler :D

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun saçmalama istersen

0|0
    0|0
  • görmeden bilemeyiz :)

0|0
    0|0
  • Sen de faceini filan verseydin

0|0
    0|0
  • kız fake değilmiş üzmeyin

0|0
    0|0
  • Allah Allah bacım çok mu güzelsin ki?

0|0
    0|0
  • Ciddi misin sen özele gelebilir misin

0|0
    0|0
  • Gerçek gibi durmuyosundur

0|0
    0|0
  • Kendini biliyosan bosver takma

0|0
    0|0
  • bilmemm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Banada fake diyorlar neye göre fake deniliyor acaba 😀

0|0
    0|0
  • Aaaa kapalı bayanlar foto yollarmıydın yaa 😂

0|0
    0|0
    • yollamadim profilden gosterdim sadece

• Oluyor kapalı kızlar için avatar yapıyorlar kızlar poz verip koyuyor kullanabiliyorsun arkadaşımdan biliyorum

0|1
    0|0
  • Bende anlamadim ahah

0|0
    0|0
  • Baskasina ait foto kullandiginda fake oluyo. Bunun acik veya kapaliyla ne alakasi var?

0|0
    0|0
    • ne bileyim anlamadimki :/ kendi fotografimi koymustum ama boyle tepkiler aldim bazisi engelledi beni dalga geciyorum diye

• kapaılısın millete ne fotoğraf atıyosun bacım sapık dolu site

0|0
    0|0
    • biliyorum arkadasim atmadim zaten profil resmi yaptim yuzumu geri cektim yani gosterdim derken bunu demek istedim :/

• pardon

• burda yazısıosun feykin ne oldugu mu bilmiosun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...