Sinirlerime hakim olamıyorum annemle çok tartışıyoruz benden nefret mi ediyor?

Surekli bir tartisma halindeyiz ailemle ozellikle annem beni sevmediğini dusunuyorum evden gitmek istiyorum ama kendi başıma nasil bir hayat kurabilirim ki? Herkesin benle bir derdi var sanki babam olmadığı için zaten bir yanım eksik niye boyle oluyor anlamyrum ya ben artk susucam kendime hakim olucam ya da gidicem sizce ne yapmaliyim? Olay sadece kavga degil benden 2 yas kucuk kardesimi benden daha cok seviyo tum akrabalarim sırf etek giyiyo diye bu adalet mi pantolon giymek suç mu?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tam tersi olması gerekirken seninki acayip miş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ergensin.

0|0
    0|0
    • Emin ol bende 50 yaşında bir insan kadar tecrubeliyim hayata karsi o kadar çok sey yaşadim ki anlatamam bunu ergenlik diye adlandramazsn

• hayır ergenlik susmayı ve dinlemeyi dene, zamanla annende yapar. kardeşinin annene ihtiyacı vardır. sende annene yardımcı olmaya çalış onunda bir hayatı var ve bak bir yanım eksik diyorsun. onunda sevdiceği yanıında değil. streslidir. hem analık hem babalık kolay değil makul ol lütfen. sabret, yavaşça olacak ama büyüyorsun, akli melekelerile beraber tabi.

0|0
    0|0
    • Çok yoruldm inan bna ,, çocukluğumdan beri kimseden sevgi gormedm bu da beni hırçınlaşrdi oysa annemi oyle seviyorum ki.. o kadar hayat doluyum ki ben herseyi unutup gene ona gulumseyeblyrm ama yorgunum iste

• 19 yaşında yorulmak da nedir. sabret

• saçmalama otur oturduğun yerde... alınma herşeye... kendine bir hayat kurabilecek duruma geldiğinde nereye istiyorsan git...

0|0
    0|0
  • Anneler melektir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...