Fakir ulkeleri kalkindirmak adina butun devletlerden imza ardindan yardim toplamak?

Bugun aklima geldi. Boyle bir proje var midir?
Ya da birileri dusunmus müdür?
Ozellikle afrika hindistan vs ulkeleri icin Turkiye baskanliginda bir proje baslatilsin istiyorum.
Ne bileyim ozellikle aklima fabrikalar falan kurmak geliyor, Hindistan icin on numara olur asiri nufus var cunki ama kime duyuracaksin sesini?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye kendini kurtarsın ilk sonra yardım edecek tek ülke zaten

0|1
    0|0
    • Turkiye kuruculugunu yapacak sadece
      Olmadi tum islam ulkeleri biraraya gelsin mezhep farketmeksizin
      Belki islam yeniden yukselir o zaman. dunyanin bakis acisi degisirdi islama

• Bende biliyorum ki tek ulke biziz bizden baska bir devlette tanimiyorum
      İste bu yuzden Turkiye nin arkasindayim

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere hindistanda insanların çocuk doğurmaması lazım çünkü açlık sınırı altında yaşıyorlar zaten.

0|1
    0|0
    • Tamam oyle de o cocuk ulke gelisse de dogacak gelismese de
      En azindan bir el uzNsa bu nufusun beste biri bile olsa iyi olmaz mi

• Evet haklisin
      Cok calismak lazim. Bunu yapacak insanlar bulmak lazim
      Cinde dogum yasagi yuzunden nice kadini doverek cocugunu dusurtuyolar
      Oyle bir uygulama gelmeli ama daha adil olmali ve de halk bunun bilincinde olmali
      Eger dedigim gibi boyle bir proje olursa buna baglanacak komiteleri dusunmek insani manevi olarak mutlu ediyor.
      Onemli olan burda insanligi htirlatmak ve insanligi kazanmak biz yardim etmeye calisalimda varsin 9 milyon olsunlar

• merak etme amerika yakında 2 trilyon insanı öldürcekmiş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkiyede çok zengin ülke zaten (!)

0|1
    0|0
    • Milli gelirimiz pek yuksek olmasa da dunyanin yuzde yetmisinden zenginiz aslinda
      Ah bir de su askeri durumlar olmasa
      Pkksi ermenisi batsin

• Avrupa ülkelerinde herşeyin pahalı olduğunu söylüyorlar, evet çok çok az buraya göre pahalı fakat kalite var. Burda 3 parça tavuk derisi koyuyorlar ekmeğin içine 2 lira, orda 7-8 liraya geliyor ama adam gibi tavuk döner yiyorsun mesela. Fakat kimse böyle görmüyor. Bizim ülkemizde fiyat biraz daha düşükse bunun nedeni kaliteden kısmaları.

• Evet aynen oyle
      Turk fiat traktorleri de boyledir malzemeden calinmis halidir muadillerinin
      Bizim halka da ucuzu lazim gerci
      Sahi baskanlik sistemi ne olur acaba onun hakkinda ne biliyorsun? Yoksa bizde mi amerika gibi olcaz? :)

Yükleniyor...