Bir kız bana bıçak çekti kızlar tuvaletinde sevdiği çocuk beni seviyo diye?

Eğer çevresinde görürsem seni parçaların dedi bana bende karşılık verince bir boğazıma dayamadığı kaldı bıçağı giderken bu yaptığın suç seni şikayet edeceğim dedim o da etmezsen kardeşimsin dedi bu durumda siz olsanız ne yapardiniz?

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• şikayet etsende bişey olmaz, daha dikkatli davran korkma o kızda bir halt yapamaz.

0|0
    0|0
    • Neden bişey olmuyor ki?

• kanuna güveneceksin olmaz kanun yok diye mezsin. şikayet et. ailene haber ver. birisine bıçak çekmek 2 yıl hapisten başlar. okul hayatı biter en iyisi başka okula gönderirler.

• @posetcat birisini bıçaklasan 2 yıl atmıyorlarki içeri, bıçak çekincemi atacaklar.

En İyi Kız Görüşü

• bir güzel şikayet edeceksin kim ki o seni canın ile tehdit ediyor o bıçak elinde olduğu için o kiz bu kadar özgüveni yapmış o bıçak olmayınca süt dökmüş kedi gibi olur.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yine sansür yine sansür etmezsen kardeşimsin demiş neyse bir kadın boğaza bıçak dayıyorsa keser kendimden biliyom eyvallah deseydin:/

0|0
    0|0
  • Elbette şikayet edeceksin, dağ başı değil burası!

0|0
    0|0
  • okulda yaptıyasa öğretmene şikayet et. çantasını, arkadaşlarını arasınlar. ailene haber ver. böyle lerine zorba denir ve zorbalıkla ilgili yeni kanunlar yapıldı.

0|0
    0|0
  • Bence o çocuğa söyle
    seni en iyi o korur

1|0
    0|0
  • kafa kırık model uzak dur

0|0
    0|0
  • Kardeşi olurum ;)

0|0
    0|0
  • saplantılı kişilerden uzak dur. tamam de he de geç. sonra gazetenin 3. sayfasında ya da anahaber bülteninde maktül olarak çıkabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sende ona emanetini çek

0|0
    0|0
  • Mahalleden 3/5 delikanlı topla bizimde bir bukadar yerin dibinde var de ya da okul çıkışında kavga edin o etekli sen pantolonlu ol millet seyretsin 😁🐥

0|0
    0|0
  • Kafasini duvara surtup kivilcim cikartirdm

0|0
    0|0
  • Sikayet etsen bisi olmaz

0|0
    0|0
  • uzak dur bulaşma

0|0
    0|0
  • Şikayetçi ol..

0|0
    0|0
  • yaşadıklarımı unuturdum susardım...

0|0
    0|0
  • Bu kızlar erkeklerden psikopat valla

0|0
    0|0
  • olaya gel. tuvalte gitme yapacak bisey yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ohaaa :D aman kizim zitlasma yaa o ne oyle. Ailene falan soyle koruma altina alsinlar seni

0|2
    0|0
  • Git söyle çocuğa. Başıma bir şey gelirse senin yüzünden ya benden uzak dur ya da o kıza haddini bildir. Ben canımı sokakta bulmadım. Dingilin birinede verecek değilim derdim.

2|0
    0|0
  • Bicagi sana dogrulttuğu zaman sag elinle tut sol elinle çek aynı anda kendine çek diz kapaginin arkasina tekmeyi vur kolay kolay o bacak daha kendine gelmez anlar hatasını

1|0
    0|0
  • Adres ver gelelim kimmis o bakalım banada ceksin o bıçağı onu ringe götürür parçalarım

0|1
    0|0
  • Benim arkadaşımı da köpek sürüsü gibi bir kız ordusu sıkıştırmış tartaklamışlardı. Biz şikayet ettik bir daha bulaşamadılar. Ama her zaman dikkate alınmıyor maalesef

0|0
    0|0
  • mala bak.. neyse bir şey yaspamaz...

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • Herkesin bir yerlerde dayısı var senin yok mu ona söyle

0|0
    0|0
  • Bıçağı alır poposuna sokarım hihihi