Kapat

Kimlik bilgilerimiz çalındı ve hepimizin başına her an herşey gelebilir. Neden hiçbir şey yokmuş gibi davranıyorsunuz?

6 gb'lik bir dosya...

Bu belgeyi bilgisayarınıza indirdikten sonra istediginiz kişinin kimlik bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Mesela internette tanıştığınız bir sapık maksimum yarım saatlik bir göz gezdirmeden sonra evinizin adresine ulaşabilir.

Ya da birisi sizin adınıza şirketler açabilir, borç üstüne borç yapabilir.10 yıl sonra polis memurları kapınıza geldiğinizde şok olmayın yani.

Bu derece güvenlik zaafiyeti olan korkunç bir durumda halkın hiçbir tepki vermemesi canımı sıkıyor.

Akpliler de konunun üstünü kapadılar bile😡

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• x partiye yüklemek nedendir cidden anlamıyorum hükümette olan parti şu an bahsettiğin parti eyvallah ama şu ayrımı yapın partiler var evet ama hükümette olanlar devletin idarecisi bunu idrak edin artık a partisi de olabilirdi b partisi de böyle bir zaafiyet oldu diye x partiye yüklenip sayıp sövmek bir çözüm getirmiyor..

1|0
    0|0
    • Hukumette olan partiye yuklenmicez de kime yuklenicez? A partisi de olabilirdi b partisi de olabilirdi diyorsun da annemin sakali olsaydi babam olurdu.. A partisi ya da b partisi yok Şu an ulkenin basinda elbette ki akp ye yuklenicez ulkenin basinda onlar var ulkede teror canli bomba savas eksik olmuyor yetmiyormus gibi simdide kimlik bilgileri calinmis!!! Devlet halkina guvenlik sunamiyorsa defolsun gitsin !!!

• Baska savunucagi hic bir yani olmadigi icin en azindan koyunlarin bu bahanesi var yol yapti havaalani yapti (onlari kullanicak durumlari olmasa bile en azindan bu bahaneyi bulmuslar) ama senin durum daha vahim savunucak bir sey olmamasina ragmen onu destekliyorsun git beynini kontrol ettir oksijen gitmiodur oraya sana da hayirli geceler

• @InternationalLove91 sen konusmanın başından beri saldırıyorsun ben sadece olanı yazıyorum..
      Terörün amacı nedir neden terör örgütleri var ne için eylem yaparlar birazcık kafanı kullan ve araştır.. Kocaman kızsın..
      He bu durumlara en çok kızması gereken benim ailemizden kayıp verdik terör olaylarında fakat kızamam.. Ben bu devlete baş kaldıramam.. Klavye başında gerçekten konuşmak çok kolay daha dün gördüğün selamlaştığın uğurladığın hatta sözleştiğin insanın ölümünü duymak birde bu hadiselerde cidden yıkıcı ama bu memleket kolay kazanılmadı..
      bunları anlamanı beklemiyorum x parti olsaydı olmazdı vs tartışmalarına da girmem şu an bu parti var terör eylemlerinden ötürü devirmek yıkmak teröre hizmet etmek demektir iki kere iki dört.. hadi hayırlı geceler kardeşim..

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• bizim yapabileceğimiz bir şey yok. bireysel bir mağduriyetimiz yok 50 milyon kişi aynı durumda. buna derhal devletin bir çözüm bulması gerekli. söylenenlere göre 2010 yılında oy kullananların kimlik bilgileri mevcutmuş. çok ciddi bir durum bu, haklısın.

0|0
    0|0
  • Çaresiz kabulleniş , tükeniş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...