Babam-a ne yapmam lazim?

Adamin benle bir sorunu yok dedem bizim memleketr geldi hadta oldugu icin, dedemin kardesleri kabul etmedi acikcasi kizi dururkrn bizlik birsey yok dedi , benim pederde bu hiyarligi yapiyor bende en fazla bir hafta bakarim diyr, ben ilk defa babamdan iğrendim eve gelir selam vermez hal hatir sormaz sonra gider yatar dili yok gidin demeye yuzuyle yapiyor. Ben vakif universitesindee yari burslu okuyordum baska bir universiteye gecis yapmayi dusunuyorum bu adama guven olmaz diye , yahu insan babasindan igrenir mi?

Güncellemeler:
Ss

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Belki annen dedeni bakmak istemiyordur hiç bunu düşündün mü. İşin gerçeği erkekler bakım konusunda yetersizdir kadınlara göre ve her kadında başkasının babasına bakmayabilir. Ama kendi kızlarının bakması bence görevidir. Bizim ülkede anne ya da babaya hangi çocuğu yakınsa genelde o bakar.

0|0
    0|0
    • Yok kardesim annemin babasi, babam bakmak istemiyor , adamin bir zarari yok, sadece ben benim pederin surat yapmasina kıl oldum

• Ben babanın neden öyle yaptığını bilemem. Ama belkide kendine göre bir nedeni vardır. Mesela anneni babasından istediğinden belkide babası hemen vermedi. Ya da belkide annenin babası diğer kardeşlerine ev arazi felan vermiş olabilir. Böyle durumlarda da genelde büyükler yerini parasını kim aldıysa o baksın derler. Yani bence sen şöyle bir babanın neden böyle davrandığını öğrenmeye çalış hemen yargılama. Hiçbir sebep yokken yaptığı ortaya çıkarsa da o zaman sen haklısın demektir.

Yükleniyor...