Yardim etmeye var misin?

Öncelikle Ben Ömer Güroğlu ( mirkovic). Ben İstanbul'da bayrampasada oturuyorum ve cevrenizde ihtiyac sahibi, sokakta kalmak zorunda olan insanlara veya hayvanlara yardim etmek isteyenlerle ortak bir calisma yardimlasma yapmak baslatmak istyorum. Eger varsa oyle biri ya da birileri ortaklasa biseyler yapalim. Amac kesinlikle ask mesk muhabbeti degil ya da tanisma bu amac yardimlasmak. Bir koli su bile dagitsak yine iyidir. Var mi gonullu birileri?

Güncellemeler:
Yani illa aramizda para toplayalim yardim edelim degil. Ks ortak bir hesap acsin oraya herkez yardim toplasin farkli illerde uygulama yapilsin yakin olan insanlarla sonra fotograflar videolarla belgelensin kimsenin aklinda soru isareti kalmasin. Kesinlikle fesatlik veya para koparmak olmasin amac.

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben olsam sana inanmazdim nedeni ise sokaga ciksan cok kisi bulursun burdan yazmanin amaci ne? Kesin torbaci veya tecavuzcu cikar insanlar sana neden inansin ki zaten bulmak istesen sokakta bulurdun Cocuklara soylesen bile gelirler.

0|1
    0|0
    • Haklisin kardesim. De. Ben bunu kizlar soruyor siyesi forumu adi altinda yapmak istemistim. Ks adminleri tarafindan ortak bir hesap acilir herkez oraya istedigi ucrette yardim yapar ve sonra katilmak isteyenlerle uygulama yapilir. Sonra buraya fotograflar atilir ne bilim. Gerci dogru Allah tan korkmasam bunu yapardim. Nasilim diye sormam gerekirdi beya kuzenim bana cok cekici geliyor yazmam lazimdi kusra bakma

• Alakasi yok senin kim oldugunu bilen bilmiyorlar zaten hic bir adminde destek vermedi yoksa zaten yardim gelirdi

• Bak guzel kardesim beni dinden imandan cikarma sen otur oturdugun yerde izle gor ve ogren. Kendince benimle laf dalasi yapmaya calisiyosan hic ugrasma polemik istemiyorum senin kalbini kirmakta istemiyorum.

Yükleniyor...