EN KOMİK ANINIZ HANGİSİ?

Üzerinden kaç sene geçerse geçsin hala güldüğünüz bir anınız var mı? benim saymakla bitmez :D

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Lisede müdürü rezil etmiştim başka okulların müdürleri milli eğitim müdürü falan var dı 😂

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki nasıl yaptın kız onu :D

• psikopat_hatun diyorki sana top vermemk lazım :D

• Ahahhahahhhhahahhahahahh 😀 ben Ronaldo gibi kızım Bee 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 14

• yazmaya üşendim :D :D şuradan bakıver :D
    kopyalaması da uzun sürer :D yorumlarda devam ettim yazmaya :D :D

www.kizlarsoruyor.com/.../q3949558-anilarinizi-para-karsiliginda-satar-miydiniz

0|0
    0|0
  • ehliyetimi ilk aldığım gün tabi ki
    ehliyetim var ama ehliyetsiz o kaadar çok araç kullandım ki polis görünce aralara derelere kaçardım ya da çevirmelerde yalvarırdım vs.
    ehliyetim var ve polise 1 saat abi etme nolursun yardırdım ehliyetim oldugunu hatırlayınca işler çok değişti :D

2|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki :D :D :D dalga geçer gibi olmuş bunu bende denicem :D

• psikopat_hatun diyorki denemketen zarar çıkmaz::D

• dene ya yap ukte kalmasın arkadaşım. :D

• Ateri salonunda boks makinasina yumeyk aticam diye. artik nasil gerildiysem dengemi kaybedip here yapismistim arada hatirlar gulerim. ha bide markette cikolata reyonunda isot arayan biri vardi komik bir diyoligumuz olmustu 😅

1|0
    0|0
  • Evet tabiki var hatta burada soru olarak paylaşmıştım. Dur linkini bulayım.

www.kizlarsoruyor.com/.../q2572474-karda-yururken-kizlarin-onunde-yere-dustum

Hep beraber gülmüştük sitedekilerle. :)

0|0
    0|0
  • Sahnedeyken şarkı sözlerini unutup aynı nakaratı 3 kez söyledim 😂

1|0
    0|0
  • Var kardesim osurim derken sicmisti kanki yuz ifadesi halen gozlerimin onunde ya 😂😂😂😂 gul
    Gul oldum ya halen guluyom 😂😂

0|0
    0|0
  • Benim de

0|0
    0|0
  • 4 . sınıfata geri giderken yüksek yerden geri takla atarak taşa kafa üstü düştüm :D
    oruçluyken 3 km bisiklet sürdüm küçük vitessiz

0|0
    0|0
  • Bir AVM de giyim mağazasında dalgınken aynaya hafif çarptım ve kendimi tanımadım kendi kendimden özür dileyip pardon dedim farkedince de gülmeye başladım hala gülüyorum :)

1|0
    0|0
  • en komik ananız diye okudum ya la ben ilk önce :D bende diyom bu milletin kaç anası var da en komiğini soruyor bu :D

0|0
    0|0
  • Yok heralde

0|0
    0|0
  • psikopat_hatuna diyorki ; hatırlamıyom knk

0|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki hatırlarsın belki :D benimde çok var :D

• psikopat_hatun diyorki hayat beni psikopatlaştırdı :D

• Piskopat hatuna diyor ki: ozmn düzelt kendinii

• Ananız okudum lan

0|0
    0|0
  • Yilbasi gecesi kafam guzelken hareket halindeki arabadan atlamam oldu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Var ama anlatamam utanç verici😊

1|0
    0|0
  • Benim değil de kardesimin var. Annemler denize gitmişlerdi kiz kardeşime çok yanma baban kizmasin demiş 😂😂😂😂 gulerken gozlerimizden yas gelir. Hatta bana ilk anlattiklarinda gözlerinden yas gelene kadar gulmustum sonra tikanip öksürmeye ardindan kusmaya baslamistim. Kendi kendimle dalga geçip yüz verdik Ali'ye geldi micti haliya demiştim. Bu ikisi kombinedir hatirlar hatirlar guleriz.

0|0
    0|0
  • çokk :D

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...