Anketli Soru. Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?

Anketli Soru. Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?

• Oyuncak ayıcıkAnketli Soru.Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?
    19% (5)44% (4)25% (9)Oy Ver
  • OrkideAnketli Soru.Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?
    15% (4)11% (1)14% (5)Oy Ver
  • Kırmızı iç çamaşırıAnketli Soru.Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?
    22% (6)11% (1)19% (7)Oy Ver
  • Tek taş pırlanta yüzükAnketli Soru.Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?
    30% (8)0% (0)22% (8)Oy Ver
  • Kırmızı gülAnketli Soru.Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?
    11% (3)22% (2)14% (5)Oy Ver
  • VibratörAnketli Soru.Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?
    3% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • İnci KolyeAnketli Soru.Kızlar, sevgiliniz size bu hediyelerden hangisini alsa daha çok sevinirsiniz?
    0% (0)12% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbiri bana gore değil aslinda yine en iyisi gül

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 7

• hiçbiri bana göre değil, ben daha çok şiir kitabıdır plaktır yemek hazırlamıştır onlara sevinen insanlardanım veya anlattığım bir hikayeyi hatırlayıp da düşünüp bir hediye verdiyse mesela

0|0
    0|0
  • Hiçbiri mutlu etmezdi

0|0
    0|0
  • Ic çamaşır tabikii😝 siyah olsun ama lutfen.

0|0
    0|0
  • Ayıcık diyip gidiyorum ben :D

0|1
    0|0
  • Kırmızı gül

0|0
    0|0
  • orkide :)

0|0
    0|0
  • vibratör ne allah aşkına ya :dd bana küçük bir rott alabilir. onun dışında bişey istemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...