Ağırbaşlılık iyi bir şey mi?

Lise 3 teyim, ve 3 senedir sevgilim yok. depresyondan olduğunu sanıyorum ki bir farkındalık duygusu var icimde. Herkesin konuştuğu şeyler malca espriler. bu nedenden dolayı sessiz takılırım, fakat fazla ileriye gittim sanırım, hergun yolda kızlarla bakışıyorum fakat gidip konuşamıyorum, sınıf arkadaşlarım arasında saygınlığım var fakat (yarın gezelim) vs diyen arkadaşım olmadı yani etkinliklere cagırılmıyorum. Ağırbaşlılık bazen guzelde olabiliyor saygınlık acısından fakat asosyalliğe itti bu beni. Yorumlarınız icin şimdiden teşekkürler..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sende sorun yok ki abicim, insanlar sadece senin deyerini bilmemis. Ne guzel bu yasta oturaklisin senin gibileri nadir bulunur ^^ her zaman herkez herkezle konusmak mecburiyetinde de degil zaten. Sen gonlunden nasil geciyorsa oyle davran zaten sana saygisi sevgisi olan seni boyle kabul eder anladin mi abicim
    Ha yok pismanim arkadaslarimla daha fazla samimi olmak istiyorum dersen cok gec degil, onlarla konus yaklas gulmeye bak. Ha biri konusmak istemezse diyeri ister, sen kalbinin temiz oldugunu goster yeter ^^

0|0
    0|0
    • Hiçbir kıza abazalık yapmamayada dikkat ediyorum, fakat boylede varlığımdan haberleri yok. Anca yolda geçerken bakıyolar ve arada laf atıyorlar, düzgün birini bulsam değerini iyi bilirim.. Yorumun için teşekkurler

• Rica ederim abicim, sen gonlunu ayni temiz tutmaya devam et zamani gelince kizin biri seni bulur daha da burakmaz, dunyanin da en mutlu adami olursun :)

• İnşallah 😏

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaybolan ikiz erkek kardeşim sen miydin yoksa, aynı ben!!! Ve bazen fazla kacabiliyo agirbaslilik dengelemeyi ogrenmek lazim eger ciddi bir iliski ariyosan o deger vermeyen kizlara harcatma kendini ama biraz da atilgan ol karizmatik olmak icin bana gore iki sey onemli.1. agirbaslilik2. öz güven bunların dengesini sağlarsan kim tutar seni

0|0
    0|0
    • Ozguvenimi kaybettim 😐

• Kazanmak zorundayız başarıcaksın

Erkekler Ne Diyor 3

• Yerine göre iyi yerine göre kötü

0|0
    0|0
  • çek yanına manitayı gerisini salla genc

0|0
    0|0
  • aynı ben la hersey tıpa tıp ben