Halam Masaj Salonunda Çalışıyor?

Halam 11 yıldır masaj salonunda çalışıyormuş bunu daha bugün öğrendim bize hep sigorta şirketinde çalışıyorum derdi. Malum masaj salonlarınıda biliyoruz şimdi ben bu kadına ne yapayım?

Öldürmem merak etmeyin. Annem babam rahmetli oldu, olmasa bile babam bu ş. rrfsizin yüzünden yine rahmetli olurdu.

Ne yapmalıyım yanlış birşey yapmak istemiyorum çevrem tarafından duyulursa kendimi tutamayabilirin lütfen akıl verin çıldırmak üzereyim.

0|1
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Yani ne olmuş? İşini yapıyor. Hem ne demek masaj salonlarında ne yaptıklarını biliyoruz? Sen ön sayfa haberlerinde çıkan katillerle aynı zihniyeti taşıyorsun sanırım. Birde demiş "Öldürmem merak etmeyin."

0|1
    0|0
    • Senin gibilerin kimliğini açığa çıkartıp insanları uyarmalı

• Bilmiyormuş gibi yap, başka görüşlerini okudum. Eğer istemediğin bir şey varsa da ona söyle

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Masaj salonlarını biliyorsunuz derken? Benim bildiğim insanlar masaj yaptırıyor orada Ağrı'larına karşı. Halanın yaptığı yanlış birşey yok.

0|1
    0|0
  • Onun hayatı, onun seçimleri. Hayır anlamıyorum sana ne oluyor? Ne yapayım bu kadını falan.. Karışma hakkın yok.

0|1
    0|0
    • Benim evime sığıntı gibi geldi gece 11 de geliyor erkek olmadan bu olayı anlamazsın.

• Kendi evi yok mu? Nazik bir şekilde soyle gitmesini rahatsiz oluyorsan. Bu kadar tepki fazla ama. Kadinin secimleri bunlar. Karisma dedigim gibi.

• Kardeşim benim evimde yaşıyorsa sencede adam akıllı seçimler yapması gerekmez mi?

• yası kaç halanın ve evlımı

0|1
    0|0
    • 41 yaşında ve dul başıma kaldı... Fizik olarak 28 gibi duruyor ve bunu böyle kullanıyor işte.

• Genç adam yanılıyorsun ben 37 yaşında bir Hekimim. Masaj modern tıbbın atasıdır ve Tebabet ilmi 5bin yıllıktır, sadece sağlık masaj terapistidir halanız.

• Bende haftada bir sauna ve masaj seansı alırım yıllardır, hiçbir kusurlu terapist bayan görmedim şimdiye kadar

• senin yerinde olsam durmam öldürürüm.

0|1
    0|0
  • Birsey olmax

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• herseyden önce insan halasına serefisz dememeli masaj salonunda calısıyorsa ne olmus sonucta alın teriyle para kazanıyor erkeklere masaj yapmıyorsa sorun cıkarıcak bir sey yok ama yinede sana kalmış düsüncelerini engelleyemem ama benim halam olsaydı oturur konusurdum

0|0
    0|0
  • akışına bırak reis

0|0
    0|0
  • sende ona inat hamamda çalış kanka.

2|0
    0|0
  • Profesyonel Masörüm.
    Senin dediğin gibi degil öyle. Bu işten layıkıyla para kazanan hanım kardeşlerimiz var.
    Masaj modern tıbbın tamamlayıcısıdır. Medikal masajla bel fıtıkları tedavinin devamı olan işlemler yapılabilmektedir.
    Saçmalayın lütfen.

0|0
    0|0
  • sen ondan sorumlu değilsin
    bişey yapmaya yükümlü değilsin güzellikle bir yiğen olarak ikaz edersin olacağı bu

1|0
    0|0
  • Hocam her masaj salonu aynı değildir önce öğren ne yaptığını daha sonra böyle birşey varsa al karşına konuş ama 11 yıldır yaptığı bir iş vazgeçeceğini zannetmem herkes kendi kararları doğrultusunda yaşar sen şimdi o kadına bir şey diyemezsin

0|0
    0|0
  • Akraban olarak kabul etme onu olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Birak halan istediği mesleği yapsin hem belki mutlusonsuz masajdir nerden bilecen ki?

1|0
    0|0
  • Seni ilgilendiren bisi yok kendi hayati

0|0
    0|0
  • Birlikte mi yasıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Evet yanıma sığındı bende bunu öğrendim evden atmayı da düşünüyorum bir yandanda acıyorum o zavallıya.

• Halandan uzak dur malum 11 yıldır sizi kandırmış güven olmaz yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...