Asosyal ve soğuk kızlar?

İnsanlarla fazla iletişim kurmayı sevmeyen,çok nadiren gülümseyen, herkes sohbet ederken köşeye çekilip kitap okuyan bir kız çok mu antipatiktir?

Olumlu bir şey düşünür müsünüz diye sormuyor, düşünmeniz gerekmiyor zaten ama kaba şeyler düşünür müsünüz hakkında? Yoksa nötr mü kalırsınız?

0|0
16|17

En İyi Kız Görüşü

• Arkadas olmak istedigim türden insanlardir görürsem kapicam bitane ama iste herkes birbirini taklit ediyor bende asosyalim ve cevremde benden baska yok benim gibi olan bazen kendim gibi birine ihtiyac duyuyorum herkes gibi yasiyoruz bizde ama bazen bizimde sorunlarimiz oluyor kendimi karsima alip konusacak halim yok ya iste bazen kendim gibi biri olsa diyorum eger etrafinda boyle insanlar varsa cekinmeden git arkadas ol kendin gibisini bulmak cok zor olucaksa bir tane olsun yani bende bulursam hemen arkadas olucam da bulamiyorum iste kisaca gercek anlamda en samimi en icten ve durust insanlariz bence rol filan yapmaya sosyal olma cabasi icine girmeyen gosteristen hoslanmayan kisilikleriz..

1|1
    0|0
    • bir insanın çevresi karakterli sorumluluk sahibi dürüst güvenilir olmalı en önemliside kendini bilmeli

• @Mckync90 kendimi biliyorum mükemmel degil herkesle ayni dili konusamiyorum ayni seylere gulemiyorum inan bu cok can sıkıcı yalniz kalmak da kolay birsey degil birde kalabalikta okulda, isyerinde, disarda heryerde surekli kendimle celisiyorum yakin sandigim arkadaslarim oluyor ama sonra gidiyorlar hicbisey demeden cozemiyorum ve yoruldugum icin artik arkadas da edinmiyorum..

• Kişi kendini bazı durumlarda avutur en önemliside mümkün olan şeylerden vazgeçer ancak bu tür konularda sabır ve doğru karakter önemlidir attığın adımlar ve insanlara bakış açın önemlidir eğer gerçekten inanıpta o yoldan vazgeçmezsen engellere karşı o zaman seni kalbin, doğru yola götürecektir

Erkekler Ne Diyor 17

• Benimde soğuk olduğumu söylerler de kaba olduğumu söyleyen olmadı henüz ^^ bazı insanlar vardır, geçmişinde arkadaşları tarafından ağır kazıklara maruz kaldıklarından ötürü, herkese güler yüzünü göstermezler. Ve çok fazla arkadaş edinmezler. Güven problemi vardır çünkü ve çok zor güvenirler. Böyle insanlara önyargılı yaklaşmak yerine, onları anlamaya çalışmak lazım.

2|0
    0|0
  • Öyle demeyelimde dikkat eksikliği genelde çok normal bir durum çabuk sıkılma, toplumu sevmeme gibi huylar yer alır...

1|0
    0|0
  • Vampir değilim. Düşünce okuyamıyorum.. Doğal olarak o kız hakkında yargıya varmam zor olur..

0|0
    0|0
  • köşeye cekılıp kitap okuyan kızları sevmem. tedavi gerek onlara :))
    ,

1|0
    0|0
  • Pek gülmüyorsa olumlu bakmam açıkçası, uzak dururum. İletişimi, sosyalliği sevmemesi önemli değil ancak gülmüyorsa ciddi bir sorunu vardır o kızın. Çünki ben daha ömrümde az konuşan az gülen bir kız tanıdım o da dilsizdi.

0|0
    0|0
  • Nefret ederim

0|0
    0|0
  • iyi değil tabikide bu çoluğu çocuylada ilgilenmez otur böyle köşeye bişeylerle uğraşır gibi bişeyler hayal ederim :D

0|0
    0|0
  • Konusmayan kiz ne istedigini bilmeyen kizdir.
    Ozguvensizdir.
    Ne yapacagini bilemez

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

• Antipatik gelmesi başka bir şey şu yukarda yazdığın saçmalıkların alakasızlığı başka bir şey.

• Tanımadığın bir insan hakkında yazdıklarından sonra utanmadan benim üslubumu eleştiriyorsun yani bir de? Bu ne ikiyüzlülük?

• Millet kaynaşırken o çekiliyorsa sorunu olduğunu düşünürüm. İlgilenmem çok.

1|0
    0|0
  • Yani öncelikle muhabbeti iyi olucak ve de biraz dış görünüşüne dikkat etmeli onun dışında ne yaptığı ona ayak uydurabilmek çok sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Bana ne milletin hayatından.

0|0
    0|0
  • Gevşek takılan kaşı gözü ayrı oynayan kızdan iyidir.

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz oda böyle der geçerim ama güzelse şu kıza bak ne kadar havalı derim :)

0|0
    0|0
  • sensin bu kız demi

0|0
    0|0
  • Bennim bir arkadaşta öyle bende kitabn adı ne felan diye gidip konuşuyodum

0|0
    0|0
  • Esmer ve zayıfsa gelsin, evlenelim hemen.

0|0
    0|0
  • ben nörtüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben sessiz biriyim. Herkes kendi hayatındaki karmaşada boğulurken, gülerken, sohbet ederken ben köşesinde çekilip kitabını okuyan; kendini ucu bucağı olmayan kıyılara sürükleyen o hayalperest kızım. Bazen nedensizce bir tebessümle dudakları kıvrılan, ama sonra eski halini alan o kız. Ve ruhlarına ön yargı hüküm sürmüş insanlar tarafından soğuk olarak nitelenen o kızım ben.

3|1
    0|0
  • Kizla konusmayi denerim ilgimi ceker gi, valla bakma ama bu tur kizlarin da cok iyi olani var yeterki tanimak icin cabalayalim^^ bir de guldurebilsen varya dunyayi kazanirsin

2|0
    0|0
  • değildir hatta daha arkadaş olunası bence :) nötr olurum gider biraz taciz ederim ne okuyon konusu ne bilmemne diye bir sürü soru sorarım ona göre pozitif negatif olurum bazen muhabbet tutuyor tutmazsa daha da bulaşmam

2|0
    0|0
  • Geçmişinde çoğunlukla negatif tecrübe kazanmış birisi ve artık sosyalleşmek istemiyor varya psikolojik sorunlar yüzünden sosyalleşemiyor sosyal fobi gibi. Çok nadir gülümsemesi veya soğuk olması genetik de olabilir herkes girişken olmak zorunda değil eminim öyle olan kişi zaten yeterince eziyetini çekiyordur bu durumun, yargılamam.

1|0
    0|0
  • Normaldir

0|0
    0|0
  • Bende öyle bir insanim insanlarla muhabbet etmeye gerek yok çoğu megoloman egoist tahammülum dahi yok utanmasam yolda yürürken kitap okuycam. Bırak insanlar ne düşünürse düşünsün her türlü düşünecek sen kendin ol yeter 😊 Kitap okumayı bırakma. 😊

0|0
    0|0
  • Lisedeyken boyleydim genelde o yuzden sinifa yeni gelen kiz oyleyse sempati duyardım

0|0
    0|0
  • kaba düşünmez kimze. utangaç olduğunu düşünür. iletişim kurmamaya çaluışır bazıları.

0|0
    0|0
  • Ya antipatik değiller tabi ama.. Sıcak kanlı olmak daha iyidir her zaman.

0|0
    0|0
  • hayır çevrede kendi seviyesinden düşük insanlar olduğu için onlarla iletişim kurmak istemiyordur sadece

0|0
    0|0
  • Aaa aynı benn :D Ben böyle insanları daha samimi buluyorum yani kendi adıma söyliyim :)

1|0
    0|0
  • Hayır... cool görünür...

0|0
    0|0
  • Herkesin hayat biçimi, bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • Aha da ben. Kötü değiliz ya. Değiliz değiliz

0|0
    0|0
  • Özel bir insandır o kişi 😊