Annesine bağlı olan erkek iyi midir kötü müdür ilerde karısına iyi mi olur yoksa hep anneci mi davranır_?

Annesine bağlı olan erkek iyi midir kötü müdür ilerde karısına iyi mi olur yoksa hep anneci mi davranır_?

1|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• Annesi bağlı olmak ayrı bağımlı olmak ayrı..

Ben anneme bağlıyım, üzmek kırmak istemem.. Fakat, evlendiğim vakit artık aile babası olmuşum demektir..

Annemden fikir alırım, ama müdahele ettirmem..

Anneye bağımlı olmaya örnek; üniversitede bir arkadaşım vardı, kırtasiyeden fotokopi almaya annesiyle geliyordu..

Kınamıyorum ama bu çocuğu kötü bir gelecek bekliyor.. Allah yardımcısı olsun..

#Vesselam

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok fazla anneye düşkün erkekleri tavsiye etmiyorum , hayır yani insan bu kadar mı düşkün olur tamam annen ama bana çok ana kuzuları gibi geliyor böyle erkekler , hem böyle erkekler çoğunlukla karılarını rencide eden , el kaldıran tiplerdir :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bağlı mı yoksa bağımlı mı? önemli olan bu. Aileye saygılıdır, bağlıdır. Ama ayaklarının üstüne basabilen, eşi ile annesi arasında ki o ince çizginin farkında olabilen, ailesinin de görüşünü alan insan tamam olur. Ama bağımlı olupta, kendisinin yapması gereken işleri daha yapamayan, kendi fikri olmayan, zora düştümü hiç düşünmeden annneeeaaaaaahh diye bağıranla olmaz. Sen bunlara dikkat et. Test etme, gözlemle sadece.

0|0
    0|0
  • Öncelikle sana şunu sormak istiyorum.
    Çocuk dini bütün birisimi?

0|0
    0|0
    • dinine düşkün birisi

• @SerLocked soruda bahsedilen erkek dindar olduğu için onun üzerine yorum yapmak istedim.
      Kastetmek istediğim tek şey o kişi gerçekten dindarsa eşini yarı yolda bırakmaz.
      Demek istediğim buydu ama dindarlar dışındakilerede bir laf söylemedim yanlış anlaşıldı : )

• Neyse uzatmayak :)

• Anasına değer vermeyen erkek karısına da değer vermez.

0|0
    0|0
  • anneci davranir..

0|0
    0|0
  • valla bağlı değilde seven olmalı
    bağlı olanların karıları kaynana ile evleniyor

0|0
    0|0
  • İyidir.

0|0
    0|0
  • ana kuzusu gibiyse kötüdür

0|0
    0|0
  • valla bende anneciyim.
    kötü davranmam ama annem hep il plandadır

0|0
    0|0
  • hee çok iyi olur seni emmez anasını emer

0|0
    0|0
  • Fazla bağlı olması iyi olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Değişirr belli olmaz. Ama annesine her zaman saygılı olması çok güzeldir.

0|0
    0|0
  • @MütefekkiriSeyyah
    Zaten söylenmesi gerekeni söylemiş.
    Birdaha tekrar etmeye gerek yok bence.

0|1
    0|0
  • Annesine bağlı olan biri kötü değil sen Nasıl anneni seviyorsan o da seviyor ve her ikiniz de bağlısınızdır annenize. Olmanız da gerekiyor sonuçta Anne. Sebep saymama gerek yok herhalde.

0|0
    0|0
  • Annesine bağlı olması iyi fakat kötü yanları da sen annesi ile tartışsan kimin haklı olduguna bakmayıp direkt seni suçlar.

0|0
    0|0
  • aslında iyidir ama evlenince eşiyle annesi arasında kalma durumu büyük olasılıkla eşiyle arasıda bozulur (ablamın eşinden biliyorum)

0|0
    0|0
  • Anneci davranma şansı yüksek.

0|0
    0|0
  • Çok kötüdür. Erkek değil çocuktur hatta hala. Annesini sevmesinde sıkıntı yok biz de annemizi seviyoruz. Ama eşiyle annesini karşılaştıran erkek büyük dert

0|0
    0|0
  • Hep anneci kalir

0|0
    0|0
  • Bence annesine değer veren adam, hayatindaki kadina da deger verir.

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • anneci davranır

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • Ben sevmem anneci adam. erkek bagimsiz olur