Patronlarınıza ne söylemek isterdiniz?

Farz edin hiç bir şey demeyecek ve yapmayacak. Ne söylemek geçiyor patronunuza içinizden?
Ayrıca bkz:
http://ofpof.com/keyif/insanin-hayattan-sogumasina-sebep-olan-patronlara-soylenebilecek-13-cumle

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• daha 2 gün önce patrona telefonda aynen şu cümleyi kurdum. ama tekrar kur deseniz kuramam. anlık sinir ve göz dönmesi :D
    arkadaş ne emmeye geliyorsunuz ne gömmeye işçiye işçi gibi davranın dediniz davrandık şimdide neden dosyalarında 1 tane bile tutanak yok diyorsnuz. siz önce ne istediğinize bir karar verin beni ondan sonra arayın
    cümle aynen böyle ve cümlem bitincede teli patronun suratına kapattım. kapatıncada hassssssss ben bunu sesli söylemedim değil mi diye düşündüm ve söylediğimi farkettim.2 gündür patrondan ses yok. adam afrika aslanı gibi pusuya yattı kesin azıma mıçacak :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iş görüşmesi için çağırıldığımda whatsapp profil fotoğrafına bakıp "at hırsızı gibi ya" dediğim için özür dilerim. nerden bilebilirdim çok iyi bir insan olduğunu :/ :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şu kızlarından bıktım artık şımarık veletler her hafta niye ben alış verişe çıkartıyorum avm gezmekten bıktım aptal aptal sorularından havalarından bıltım yakında öldürcem görcen sonra

0|0
    0|0
  • patron bennım :/

0|0
    0|0
  • 3 kuruş zam için yanına gelmekten korkuyodum ******** (devamı kufur ))

0|0
    0|0
  • Şükürler olsun patronum yok.

0|0
    0|0
  • ben yarın işe gelmiyorum işimde yok yatcam evde :D

0|0
    0|0
  • patronum, merakla bekliyorum cevapları =))

0|0
    0|0
  • kendi işimin patronuyum...

0|0
    0|0
  • Zam istiyoruz Zam

0|0
    0|0
  • Senin gelmişini geçmişini diye balşlayabilirimiyim
    sayın petran

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum ali abi sen adamın dibisin... 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Kendi kendime birşey söyleyesim yok valla. Neticede işin ucu geri bana dokunuyor :D

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk ne yapıyor :D :D

0|0
    0|0
  • o koltukta kesinlikle ben olmalıydım

0|0
    0|0
  • zam ver ulan

0|0
    0|0
  • Allah daha çok versin.

0|0
    0|0
  • Burdan kardeşim statik hocama gelsin ingilizce sınav mı yapılır ya daha türkçesini anlayamıyom

0|0
    0|0
  • Zam yap ulan zam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Keske patron gibi davransan

0|0
    0|0
  • Kendi isimin patronu olacagim bir gun, ve sende gelip benim iscim olacaksin.. Seni surundurecegim kòpek😂derdim;pp

0|0
    0|0
  • Sana allah bela versin o makinaların iğneleri parmağına girsin model keserken makasın kirilsin vs vs daha çok var.

0|0
    0|0
  • şu an ki patronlarım şimdiye kadar karşılaştığım en iyi insanlar diyebilirim. Huzurla gidiyorum işe

0|0
    0|0
  • Birşey demezdim

0|0
    0|0
  • Sen bana onu soyle yap diyorsun da o is oyle olmuyor hocam 😂

0|0
    0|0
  • Evlisin burda olman doğru mu sence

0|0
    0|0
    • Neden doğru olmasın? Ben burada ne yapıyorum soru sorup cevaplamaktan başka? Üstelik kocam buradaki hesabımı bilip ses çıkartmıyorsa size ne oluyor?

Yükleniyor...