Kızlardan soğudum normalmi?

Arkadaşlar ben bu siteye üye olduğumdan beridir insanlara özellikle kızlara olan bakışım değişti yemin ediyorum erkeklerden daha abaza ve şeytanisin kızlar kusura bakmayın eşini aldatıp çocuk peydahlayanı dersin sevgilisi olduğu halde başka birisine aşık olanmı dersin yoksa erkek gibi küfür edenmi dersin ben kızları masum, çiçek ne bileyim düzgün sanırdım gerçekten bu sitedeki gibimi herkes? Kızlara karşı fena halde soğudum uzun yıllar hiç bir kızla çıkmam herhalde.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne yazikki bazı kızlar erkekleri bu hale sokmayi başardı 😡😡😡
    Normal tabiki

0|1
    0|0
    • İncilmeyin ama soğuma meselesi gerçekten doğru diyorum bu kızlar benim karşımada çıkarsa yarın, öbürgün kanser olurum herhalde ya da katil olurdum. :(

• Şahsen üstüme alınmıyorum
      Ama empati kuruyorum da.. çok haklısın.

En İyi Erkek Görüşü

• en iyisini yapıyorsun kanks

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben anlamiyorum arkadasim erkeklerden daha abazaymisiz. Icinde bulundugumuz toplum size her ozgurlugu saglarken bizi bastiriyor da bastiriyor. Oldugu gibi degil zorunluluktan sekilleniyor davranislarimiz. Asik olmak, farkli kisilere biseyler hissetmek, cns. el istek duymak arzulamak ya da sinirlenmek kotu bir iki kelime soylemek siz erkeklere has seyler mi saniyorsunuz? Bunlar insani duygulardir. Kadini erkegi yok. Bana sorarsan ben yine kibar davranmayi kufretmemeyi ahlaki acidan da aldatmamayi tercih ederim. Ama burda anonim kimlikler altinda da icindekileri doken dertlesen insanlari da yadirgayamayiz hic birimiz!

0|0
    0|0
    • Ama ne olursa, olsun bu onlara bu hakları tanımıyor cesaretleniyorlar erkek kadın farketmez aldatan benim için insan değildir karaktersiz, beş para etmez ciğersizdir hele evliyken başkasından çocuk yapmak düşünmek bile istemiyorum kızların sorularına giriyorum hep aynı şeyler.

• tek bu siteye bakmana gerek yok. 1 saat haber dinle aynı şeyleri göreceksin. insanlar genel olarak böyle, pis şeref yoksunu dolu heryer... giderek de toplum yozlaşıyor. demek istediğim kızları çiçek sanıyodum değillermiş.. diye bişey demen saçma. emin ol kadın bazen burada içinde tuttuğunu paylaşıyor ( troll de çok gerçi) ama erkeklerin umrunda bile değil zaten dünya alem duysa hoşuna gidecek.
      nasıl aldatan ve karaktersiz bulduğun binlerce erkek varsa senin gibi düşüneni de var. aynı şeyler kadınlar için de geçerli.

• Fake erkek bu soran inanma

• Siteyi birak

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Siteden git o zaman?

0|0
    0|0
    • İnsanları daha iyi tanıyorum bu site sayesinde siteye laf atmadım. :)

• Bazı kızlar çok abartıyor gerçekten ama genel olarak konuşman biraz tuhaf geldi.

Erkekler Ne Diyor 3

• Normal. Ayni sekilde dusunuyorum bende.
    Eskiden guzel kiz gorunce begenirdim falan simdi aklima bunlar geliyir ve umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • yooo onlar hep böyleydi :)

0|0
    0|0
    • Hocam vallahi soğudum siteye üye olmadan önce mal gibi bütün kızları aynı sanırdım saf, güzel, temiz falan Allah uzak tutsun şimdi benden o derece soğudum.

• ihtiyaçını gör at sonra

• bende soğudum, Normal :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...