Akpartili kadınlar kılıçdaroğlunu protesto etmiş?

53 çocuğa tecavüz edilmesine bişey olmaz diyen müezzinoğlunu eleştirmeyenler Kılıçdaroğlunun sözlerini eleştirmişler sizce bu doğrumu?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam biri mal, diğeri ondan mal. Yakında millete ne canım olduklarını anlatmak için yarışa girecekler.
    - Ben daha geri zekalıyım.
    + Sen ne diyorsun benim kafam saman dolu...

Dalga geçmeyin, olmaz demeyim. Söz konusu siyaset, bu yazdıklarımın birebir aynısı bile olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• bakanlar biz yatarız senin önüne dediklerinde olayı ön sevişme olarak görmeyen zihniyet , sırf siyasetteki algı şaşırtması ile insanları salak yerine koymaya devam ediyor.
    MAdem bu kadar zorlarına gidecek bir lafdı erkek halleri ile rezzanın önüne yatan bakanlarına neden ne diyorsunuz siz demediler. bırakın bu ayakları.
    tecavüzcüleri savunan bir zihniyetin taaaaa ... artık incelmeye gerek yok bunlar bu ülkenin satıcıları hırsızları tecavüzcüleri oy verenleride destekçileri ne konuşuyorsunuz ahlaksızlar

1|0
    0|0
  • Her iki tarafın da yaptığı çok kaba bir yorumdu ve sadece Kılıçdaroğlu'nu haklı çıkarmanızı doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Para almislardir

1|0
    0|0
  • Gerçek erkek çocuklarina yapilan tecavüz ortada kaldi. Biatci kültüründen yakindi kilicdaroğlu ama mesele dini olunca her türlü ibneliği hirsizliği yapan zihniyet ahkam kesmeye başladi. Haysiyet şereften yoksun kadinlarin /erkeklerin devlet yönetiminde söz sahibi olmamali. Chp karşitliği olgusunda neler ört pas ediliyor görüyoruz.

0|0
    0|0
    • ben chp li değilim ve adam doğru söylüyor ne yani o kadına ensar vakfı nın önüne yatıyorsun demiş e haklı yani o vakfı savunmak için tecavüzcüleride savundu yani bunu göremiyorlar. çünkü koyunluk genlerine işlemiş

• Bu insanlarin nasil ne şekilde ve para uğruna yapamayacaklari şey yok. Zamaninda çok ezildikleri icin simdi her firsatta ezmeye calisiyorlar

• Peki sen daha bir birey olmadan siyaset hakkında konuşman doğrumu

2|0
    0|0
  • müezin dediği yanlış evet
    kılıçdar fazla ileri gitti bence ama

0|0
    0|0
  • Sadece AKP li kadınlar değil, birçok kadın KK yı eleştirdi.

0|0
    0|0
    • Yok AKP li kadınlar özel olarak protesto ettiya

• O ayrı tartışılır zaten.

• Hıhı tartışılır eminim

• Çok saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • denize beyaz donla giren milletin evlatlarıyız biz.

0|0
    0|0
  • kocama vermediğimi baskana vermeye razıyım diyen kadınlar mı protesto etmiş? :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...