Hayvanlar neden var?

Özellikle kediler ve Köpekler eziyet çekip sokaklarda aç kalmak için mi kışın soğuktan yazın sıcaktan susuzluktan ölmek için mi ya da cani bir insanın tecavüzüne eziyetine mahkum olmak için mi ben anlamiyorum dip not: aşırı hayvanseverim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Keşke insanlar olmasa da hayvanlar olsa. Onlar bizim şu anda gülmemiz mutlu olmamız için tek sebep. Benim için öyle diğerlerini bilemem. Tecavuze ve eziyete mahkum diyorsun. İnsanlara da oluyor bu? Bizde mi ortadan kalkalım? Neden varız biz? Bunları da düşün derim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlardan nefret ettiğim için benim için hayvanlar daha değerli.
    Şahsen ben bu soruyu '' İnsanlar neden var? '' olarak soruyorum kendime. 7 milyar gereksiz insan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar için de aynı soruyu sormalısın kendine.

0|0
    0|0
  • Sevelim diye 🙌

0|0
    0|0
  • Biz insanlar u mı kastettin😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aslında eski zamanlarda olsaydı onlarında sıgınacakları magaraları sıgınakları vardı ama malum insanların ac gözlülügünden dolayı ortaya cıkan konutlar o masum canlilarin ölümüne sebep oluyor normalde 12-16 yıl arası yasan bir kedi sokakta 2-3 yılda ölüyor cünkü dısarıda avlayabilecegi birsey kalmadı

0|0
    0|0
  • o hayvanlar senin bahçeni evini malını hırsızlara yabancılara karşı korusunlar diye var fakat hepimiz modern şekilde yani doğadan uzak yaşadığımız için var olmalarının bir anlamı kalmıyor :)

0|0
    0|0
  • herşey insanoğlu için var ama insanoğlu sahip çıkmıyor çok şeye

0|1
    0|0
  • Senin sorun yanlış insanlar neden var diye sor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...