Arkadaşım niye böyle yapıyor açıklamaya gelin?

gençler sıra arkadaşım sürekli tipime laf ediyor, buz devrindeki sit gibisin falan filan, kız konusu açılıyor o kız sana bakmaz diyor beni milletin içinde küçük dusurmehe calisiyor. Normalde sınıfta kız konusu açılmıştı (dalga geçen kişi yoktu) baska bir arkadaşım yakışıklı coxuksun niye kız bulamiyon demişti, bugünde öylesine sınıftakileri döven grup var birini dovuyolardi sonra beni gösterdi bu daha yakışıklı bunu dovelim diye yani uzun lafın kısası arkadaşlarım beni yakışıklı buluyor ama bu bebe laf edip duruyor sizce kiskaniyormu yoksa beni sevmiyor mu sebep?(anket yapalım ben daha yakışıklı yım falan demişti ben yok desemde sordu birine oda direk beni secti.) amacı NR bunun?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıskanıyodur, ya da senin hoşlandığın biri varsa senin özgüvenini kırıp o kıza yürüyecek olabilir, ya da biri ona senin daha yakışıklı olduğunu söyleyp ezmişse acısını senden çıkarıyo da olabilir, Senin yanında özgüvenini eksik istyosa seni pskolojikmen düşürmek istiyo da olabilir. Aklıma bunlar geldi -,-

0|1
    0|0
    • Valla doğru dedin , ben bir kızdan hoslandim bunla beraber biri daha var beraber özgüven kırma çabasına girdiler beni kızın önünde küçük dusurmehe çalıştılar.

• İşte başka yollar düşününce sıkıntı çıkıyo, kesin kıza yürüyecek. Böyle arkadaşların ben..

• Bence kıskanıyo olabilir

0|1
    0|0
  • Kıskanıyor seni

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...