Durduk yere aileme sinirleniyorum?

Beni yargilamayin simdi bunun icin ama her hareketine durduk yere gicik kapmaya basladim
Ben otururken yerimden kaldirmalarina, bana beceriksiz muamelesi yapmalarina, yemek yedirip sismanlatmalarina, odama uyurken pat diye girmesine. Bunu genelde annem yapiyor ve artik herseyden kil kapmaya basladim. Durduk yere kavga cikariyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin canım. Bende ayni şeyleri yaşadım en sonunda patlak verdi rahatsx oldum 1ay hastanede yattım 1ay görmediler. Sonrasında ise psikolog yardım i ile aileme sicaklastim tam babama çok yakinlastik vefat etti. Sonra anladım çok takmisim bu olumlu dünya da kafama💟hicbsey için degmezmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen nasıl bir evlat sın anasına babasına saygısı olmayanın cocugunada saygısı olmaz!!

0|0
    0|0
    • Ya biktim sizin bu buyuklere tapma huyunuzdan!! Anne baba hep haklidir dimi

• Kolladiklarini nwrden cikardin her aile iyi degil

• Lutfen bak gencecik kizsin cck dglsin artik Onlar sana bir kotulukmu yapti bna icini dokeblrsn ozlden yaz istersen

• uyarmıyor musun aileni peki

0|0
    0|0
  • Niye mal mısın mk

0|0
    0|0
    • Mal olan sensin bilmeden yorum yapma saygi duymak zorunda degilim sacma sacma konusmayin

• Sinirlenme bebeğim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...