Acun ılıcalı niye bu kadar aç?

Reklamlar 20 dk şimdiye kadar hangi kanalda gözükmüş 20 dk reklam para diye ölüyor bu adam o kadar para kazanıyor

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yakında 1 kuruş parası olmayacak.. Aza kanaat etmeyen çoğu bulamazmış.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur öyle arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu adam o kadar parayi zaten reklamlardan kazaniyo istedigimi yapip reklamlari azaltsa program daha fazla saha sık şekilde boluncek bu sefer tadi kalmiyacak adamda uzun vereyim program uzun sürsün istiyor haketten de oyle normal bir kanalda filim izlerken sure tuttum 45-50 dk da bir reklam veriliyor fakat tv8de 1 saat kesintisiz hatta 1saat 20 dk gibi bir sürede reklam vermedi o konuda cok başarılı Acun Ilicali takdir edilmesi gereken bir adam zira spor muhabirliginden bugünlere geldi acun firarda dan öncesi vardi yani

0|0
    0|0
    • alakası yok nerenle izliyorsun 3 defa 20 dklık reklam veriyor yani 1 saat reklam

• Program 3 saat suruyor Survivor gözümle izliyorum ayrica tavirlarina dikkat wt sen begenmedin diye herkes begenmemek zorunda değil kizginsin anladik da bana laf sokmalar bilmem neler ile benim gördüğüm gercekleri kendi yalanlarinla degistiremezsin buna hakkin yok haddini bil

• itici bir insan zaten

0|0
    0|0
  • insan öyledir doymak bilmez

1|0
    0|0
  • Reklamlar 20 dakika fakat, yayını zart diye 10 dakikada bir kesmiyor. 1.5 saatte bir 20 dakika reklam veriyor, insanlar ihtiyaçlarını giderdikten sonra 1.5 saat daha kesintisiz izlemeye devam ediyor kanalı. Bence harikulade bir sistem.

0|0
    0|0
    • alakası yok diger kanallarda arada bir kesmiyor aynı

• Hayır, değil. Diğer kanallar 10 dakikada bir 2 dakikalık reklam veriyor, asla belirli bir periyodu yok. Kafalarına göre reklam giriyorlar.

• o 3 defa 20 dklıık reklam verliyor 1 saat reklam sen düşün gerisini

• keşke 20 değil 120 dakika reklam vereydi de iktidarı yalamayaydı.
    asıl açlık o detayda gizli.

0|0
    0|0
  • Önüne yüzlük banknot atsam parçalarsın fakir biz zenginleri eleştirmek sana mı düştü. Oha lan gerçekten de bizim malımız züğürtlerin çenesini yoruyormuş.

0|0
    0|0
  • Ne yapcaksın izlemiceksin ozaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...