"Uzak mesafe ilişkisi " hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bazen en uzaktaki en yakının olurken,, dibindeki insan sana en uzak olan oluyor,,

Uzak mesafe ilişkisi ile ilgili Sizin düşünceleriniz nelerdir,,

Güncellemeler:
"""""""""""''''''''''''''"""""""""""""

0|2
14|26

En İyi Erkek Görüşü

• mesafe ve süre arttıkça ilişkinin zorluğu da artıyor tıpkı bilgisayar oyunu gibi :) belli süre birlikte yaşanmışlığı paylaşılmışlığı olan bir ilişki değilse uzaktan yürümesi neredeyse imkansız çünkü iki sevgiliyi birlikte tutacak herhangi bir heyecan veya anı olmadığı zaman insanoğlu hayri ihtiyar yönelmelere başlıyor malesef, eğri oturup doğru konuşmak lazım.. ancak geçici bir süre olur ve yakın zamanda birliktelik tekrar sağlanacaktır, ancak o zaman uzak mesafe ilişkilerinin %100 yürüyeceğinden emin olabilir :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor ama ilişki yipranmaz hep hasret olur devamli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Zorluklarına katlanılabilir ise finali bir o kadar muhteşem olur uzun mesafenin ama her yiğidin harcı olamıyor maalesef bu. çooooook zor bir yol.

1|1
    0|0
  • zor..
    gerçekten zor..

1|0
    0|0
  • Uzak mesafe iliskisinde tam anlamiyla guvenmek zor sanki. ama olmaz diye birsey yok

1|0
    0|0
  • Sosyal medyadan tanıstıysan güven kesinlikle olmaz ama dısardan tanıstıysan daha önce yüz yüze konustuysan güven olabilir

1|0
    0|0
  • mesafeler aşkın katili...

1|0
    0|0
  • Yaş iş

1|0
    0|0
  • Çok yıprattı, çok yordu.

1|0
    0|0
  • Valla bacım benim uzakta ben Erzurum'da o İstanbul'da inan ki hiçbir zaman "acaba" demedim. Sınırsız, sonsuz güven var aramızda, çokta seviyoruz birbirimizi mesafe nedenleri ayrı tutar kalpleri değil.

1|0
    0|0
  • uzaktan sevgi bence daha iyi ya çünkü birbirinize özlem duygularınız daha fazla oluyor artı burda güven çok önemli tek sorun bu

1|0
    0|0
  • Boş iş tamamen

1|0
    0|0
  • Uzak dursun mümkünse.

1|0
    0|0
  • İmkansız değil ama çok zor ve yorucu. Şöyle ki gönüller bir olunca bedenler de yakın olmalı. ☺

1|0
    0|0
  • Olmuyo

1|0
    0|0
  • Herkesin göze alamayacağı bir durum. Malum şu samanda sevmek değil sevişmek önemli.

1|0
    0|0
  • bence en güzelidir

1|0
    0|0
  • iş yapmaz

1|0
    0|0
  • güven ister

1|0
    0|0
  • Güven olduktan sonra sorun yoktur bence..

1|0
    0|0
  • out of sight out of mind derim.

1|0
    0|0
  • Gözden ırak olan, gönülden de ırak olurmuş der bir Türk atasözü

1|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Güven varsa iki kişinin arasında sonuna kadar, mesafelerin bir önemi kalmıyor.

1|0
    0|0
  • Güven olduğu sürece sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • gözden uzak olan gönülden de uzak olur bence

1|1
    0|0
  • Dunya uzerinde kimse uzak değildir

1|0
    0|0
  • Uzak mesafe ilişkisi benden uzak olsun

1|0
    0|0
  • boş iş

1|0
    0|0
  • ilişki uzak mesafede olunca çok zor oluyor. bunu yakın zamanda yaşadığım için iyi biliyorum. zor olduğu içinde yıpratıyor.

1|0
    0|0
  • Yürümez fazla

1|0
    0|0
  • :( uzak olmasa iyi ama

1|0
    0|0
  • Saçma zor ve mantıksız Ha aşk var ama ilişki bence yok olmaz

1|0
    0|0
  • Guven olduktan sonra bide kalbinde hissettikten sonra mesafeler onemsizdir